Autor Zpráva
Láďa
Profil *
Prosím o zkritizování webu simanov.unas.cz. Jde teprve o můj druhý "výtvor".
Děkuju...
Railbot
Profil
Nepoužívej tabulkový layout a nauč se plně využít CSS
http://www.jakpsatweb.cz/clanky/skutecne-vyhody-css-layoutu.html

Obrázek v hlavičce je příliš nekvalitní a kostrbatý.
Pro obecní stránky by snad neměl být problém zaplatit si placený hosting. Za pár korun jde dnes už sehnat téměř všude pro takový web 100% dostačující hosting.
smajli
Profil
Prohlídni si to v Opeře.
Láďa
Profil *
S těma tabulkama bych asi něco udělat měl, to je pravda.
Tady je problém dát pár korun na cokoliv a něco jako obecní web leží naprosto na okraji zájmu...
O Opeře jsem věděl, ale zapoměl jsem na to, protože ji nepoužívám - už by to snad mělo být v pořádku?
Icepoint
Profil
kdyz uz, tak WZ reklamu posun dolu, to pokud vim je dle pravidel WZ povoleno (WZ uz nejakej ten patek nepouzivam, takze nevim, jak se to zmenilo ...)
odkazy -> myslim ze je zbytecne, aby vsechny odkazy byli tucne
fotogalerie -> pozadi leveho a praveho sloupce nevim proc konci uz asi v polovine galerie, to vypada divne ... a jeste by to chtelo nejaky vyraznejsi nadpisi k jednotlivim castem galerie
zapisy ze schuzi -> mohli by se primo zobrazovat, ne se ukladat ve Wordu ... mozna by tam mohla byt nabidka pro oboje ...
header -> to pismo (Simanov) by nemuselo byt tak kostrbate
smajli
Profil
Láďa
v opeře se to trochu změnilo, ještě bych chtěl upozornit, že stránky obcí by měly obsahovat přesně stanovené informace, snad i strukturu a další věci, není to nic jednoduchého, ten design a kód časem vypiluješ, ale ještě si prověř tu obsahovou část
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0