Autor Zpráva
dida
Profil *
ZDE je odkaz http://mp3.wz.cz
dida
Profil *
1.Stránka je ve frame, takže to není dobré
2.Asi neumíš css co?
3.Tu grafiku v odkazech bych zrušil
4.Nemaj tam bejt mp3 ke stažení
5.Hrozný design
bigfotbal
Profil *
Nemáš vlastně žádný logo, stránka vypadá strašně amatérsky ale ty asi si bez urážky, zapracoval bych na tom a naučil bych se css styly tohle ti pomůže www.jakpsatweb.cz
denny
Profil *
Když najedu na stránku a chci otevřít index a kliknu na odkaz vstupte, čekám pěkně dlouho. Když stahuju tak se mi objeví jiné menu taky hrůza.
dida
Profil *
Jo dido nevidávej se za mou přezdívku, a hudba ke stažení tam je :-D
smajli
Profil
dida
Ty barvy nějak dohromady neladěj, myslím, že wz.cz zakazují vstupní stránku s jejich reklamou, a dále si koleduješ o malér a autorskými právy.
Miloš
Profil
Víc jezdících textů!!!!!

KONFIGURACE PRO SPRÁVNÉ ZOBRAZENÍ: rozlišení 800×600 dpi. prohlížeč Internet Explorer povoleny JavaScripty
Přidej si tam ještě podporu flashe, JRE a jánevimčehoještě. Si myslíš, že bude někdo přepínat rozlišení? (A s elcédéčkem ještě radši…) Že si pod Linuxem nebo na mackovi bude instalovat explorer (že taky neuvedeš verzi…)? A kolik že těch JavaScriptů musí být povoleno?

Dnes je úterý Svátek slaví: Ester A přidej si tam taky, kdo má narozeniny, kolik je hodin v Tokiu a kolik je π na 158 desetiných míst, to taky člověka hned obohatí. A jenom jedno počítadlo? (Ale těch úžasných 8868 návštěvníků!) Přidej si tam aspoň dvě tři ankety, takhle je to strašně chudé.
A těch barev – že ty sis koupil nové pastelky, viď.
A když už tam máš noresize, což takhle zakázat klikání pravým myšítkem?

archiv.htm – až jsem se lekl, kde jsem se to ocitl. Pěkné menu, jak se hezky pod myškou vlní… Ale s vypnutým javascriptem nic moc (já zapomněl, ty na lidi bez JS kašleš, vždyť to tam píšeš).

Stránka se připravuje Proč tam nemáš to úžasně kůl „under construction“ (animovanej jsem nenašel).

A odkaz na úvodní stránku jen na stránce s kontakty – takové neotřelé.
James_Scott
Profil
jednoduseji,humus :(
Miloš
Profil
James_Scott
jednoduseji,humus :(
Není nad konstruktivní a poučnou kritiku… Což takhle si přečíst pravidla? Dočetl by ses tam i toto:

berte v potaz, že stránky ke zhodnocení vkládají do diskuze především začátečníci – buďte proto shovívaví a trpěliví a vyvarujte se především hodnocení typu „no to je příšernost!“ … zkuste … nejen hodnotit a kritizovat, zkuste i poradit – pokud tedy nějakou radu máte…
BB
Profil *
No to je morda... Omluví tě leda to, že je ti šest let a že jsi zaostalý, v tom případě tě chválím za hezké stránky, jinak...
Miloš
Profil
Ale tohle mě dostalo: Pořiďte si prohlížeč, který podporuje JavaScripty! Takhle se z neznalosti rodí arogance. Ty si zas pořiď jiné návštěvníky, protože ti bez javascriptu a kdovíčeho dalšího nebudou nic instalovat a povolovat, ale odejdou a už se nevrátí. Sbohem a šáteček.
Mistr
Profil
dida
Předpokládám, že po právní stránce (autorská práva a podobně) máš svůj web ošetřen, že?
smajli
Profil
dida
udělej si něco s knihou hostů
Flip
Profil
teda vy ho tady sjíždíte :D radím celé znovu tohle se opravdu nehodí... frejmy => koš
Miloš
Profil
Dido, neboj se nás, my (moc) nekoušeme, to tak jen vypadá.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0