Autor Zpráva
Rossi
Profil *
Prijemny den vsem,
pred casem jsem v sibenicnim terminu spachal nize uvedene a jelikoz jako autor vnimam sva dilka prirozene relativne nekriticky rad bych slysel/cetl KONSTRUKTIVNI pripominky k vysledku sveho snazeni. Nezastiram, ze dusledkem casoveho presu jsem cerpal inspiraci v ruznych fazich tvorby "kde tam", coz je v inkriminovanych castech zrejme (ostrileni kozaci jiste nebudou mit problem zjistit ve kterych). Stranky nemaji za cil uchvatit "ku..rvoucim" designem, nybrz nabidnout uzivatelsky privetive az "total lama friendly" (coz nemyslim nijak urazlive) prostredi pro zadavani inzerce se zamerenim "nejen na uzivatele IE (nebo Opery na jadre IE:-) - trosku jsem si to tady procetl nez jsem se Vam dal vsanc). Stranky bohuzel byly po urcitou dobu vystaveny memu vlivu v mire minimalni, coz je v urcitych fazim na muj vkus zrejme az prilis a proto bych jim to v prubehu vanocni pauzy rad vynahradil. Tot take duvod proc se obracim na Vas s zadosti o pokud mozno objektivni, pohrdaniprostou kritiku:-) Dekuji moc


http://www.inzerce-auto.cz
Anonymní
Profil *
mini fotky - udělat opravdu zmenšeniny 120x82px a ne jen náhledy na originály ve stovkách kB.
"Náš typ" - text nezformátovaný.
smajli
Profil
Rossi
Možná bych to i zhodnotil, ale stránky nenačtu z důvodu tak jak je napsáno přede mnou - obrázky. Dohromady mají několik mega - návštěvníci nebudou.
Mistr
Profil
Rossi
(1) Absence klikacího loga.
(2) Stále stejný popisek v hlavičce (tag TITLE v části HEAD).
(3) Nechceš mezi kontakty uvést více údajů? Například "pevnou" (chceš-li "kamennou") adresu.
(4) Obrázky se poměrně dlouho načítají.
(5) Odkaz na jednotlivé inzeráty bych udělal již z označení vozidla, ne jen z popisku "více..."
(6) Ve výběru značek Ti chybí "Škoda", ačkoliv vozidla této automobilky v nabídce máš (viz hned první stránka).

Zpět, Ty tam Škodu máš, ale mezi Kia a KTM. Tak tam bych to, věř mi, skutečně nehledal!
(7) Pořešil bych ještě to vyhledávání. Nešlo by po zvolení značky nabídnout typ vozidel? Odstraníš tím problémy, zda se píše Octavia či Octávia nebo Felicie či Felicia apod.
Mistr
Profil
Rossi
(8) Koukám, vyhledávání (v hlavičce) nějak neběhá, co?
Mistr
Profil
smajli
Já to vydržel. :-)

Rossi
Věz ale, že takových nás ovšem bude málo.
Rossi
Profil *
Jsem z5, diky vsem za nazory. S temi obrazky jsem si to ho vedom lec jak jsem napsal bylo casu pramalo. Nicmene hodlam to co nevidet opravit zarazenim automatickeho generovani thumbnailu ke kazde fotce. Pokud jde o popisky tajne jsem doufal, ze si toho nikdo nevsimne :-)))jak naivni v tehle komunite.
To Mistr: Ad 5 dobry napad, zrealizuju, timto diky za inspiraci ad 6,skoda tam je, ale z nejakeho duvou se mi spatne radi. Vyhledavani skutecne nefunguje korektne nicmene behem vanoc chci zaradit fulltext a la mysql s drobnym rozsirenim o moznost vyhledavani retezcu kratsich jak 4 znaky. Diky moc

To Anonymní : svata pravda, opravim
Rossi
Profil *
smajli: v brzku sjednam napravu, tak mi pls "zachovej prizen" :-)
Rossi
Profil *
To Mistr: ad 7 naprosta pravda, prave na tom makam
Rossi
Profil *
smajli: jen mala vsuvka, takhle dopadam kdyz si sva dilka prohlizim na cca 3000kbps:-)))))) Pak mam pocit, ze to beha naramne:-)))))) Pak je treba aby mi nekdo "nastavil zrcadlo".
Rossi
Profil *
smajli: to jsem si prirozene delal legraci. Takove fatalni chyby by se nemely na sajtach vyskytovat anikdybych si je prohlizel na 10000000GBps a neni pro jejich pritomnost objektivni omluva, takze dikec za "proplesknuti".
smajli
Profil
Rossi
to víš, já mám CDMA od bublinek a to je jak obyč modem :(
Rossi
Profil *
smajli: jj, mozna by bylo dobre kdybych testil svoje ditka prave pres CDMA :-) Kazdopadne to predelam a dam vedet. Pak se budu tesit na dalsi prispevky.;-)
Rossi
Profil *
Tak jsem v ramci dnesnich casovych moznosti udelal par uprav plynoucich z Vasich doporuceni. Thumbnaily, odkazy z nadpisu inzeratu plus par drobnosti "z vlastni iniciativy". Vic jsem nestihl.:-)

To smajli:
tak jak se s tim CDMA popere ted?
Anonymní
Profil *
Rossi: na 512 to jede jak šnek
Anonymní
Profil *
Opět "Náš tip" - obrázek je gigant a ne thumb, a text nějako nezformátovaný.
Rossi
Profil *
Anonymní :jj vim o tom, vcera jsem tam ty nahledy napral a na tipy jsem "nejak zapomnel". S tim textem si pohraju doma. Kazdopadne diky za reakci
Rossi
Profil *
Anonymní : opraveno, tipy uz se tez tahaji z nahledu.
509
Profil
hm... tu hlavicku by som prekopal... toto mi nepride ako stastne riesenie... za jedno graficky to vyzera dost zmatocne a za druhe... strkat tam ten banner?! no ja neviem?! ;)))

neuzavieral by som tu hlavicku, zivsie by vyzeralo ak by to pozadie nebolo take fadne... je to takto taka zdochlina...

nas tip... strkat az niekam skoro dolu, je asi tiez dost divne... to by som navstevnikovi ponukol hned po prichode.

Napis inzerce.. je to take dost prezite.. To ostatne vzhladom k tomu, ze je to ciste informacny web, to by slo...

Dolu zas ta paticka... zas je to nedotiahnute


teda aspon podla mna ..;)))
Rossi
Profil *
509: S temi tipy jsem mel tez jinou predstavu, ale jsem "pouze" vykonny clanek s minimalni rozhodovaci pravomoci. Uvidime, casem urcite nastanou zasadni zmeny ted to beru zatim jako inspiraci pro dalsi progres stranek. Stejne tak i doporuceni stran designu, jehoz autorem btw. nejsem. V tomhle ohledu se radeji spoleham na kamarady, pac pokud bych se angazoval v grafice, byla by Tva kritika vyrazne ostrejsi :-))))))
Rossi
Profil *
509: muzes pls, trosicku vic k te paticce? Diky
Rossi
Profil *
509: kazdopadne, jak pisu v uvodu poslanim neni uvadet navstevniky v uzas designem (cimz nehodlam snizovat jeho marketingovy vyznam), ale nabidnout sluzbu dostupnou "masam":-)). Jde mi hlavne o pripominky a la Mistr. Kazdopadne i prispevky tohoto typu vitam. Preci jen nedelam/e jen jeden web a kazdy inspirujici podnet je kvitovan s povdekem.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0