Autor Zpráva
lopik
Profil
bol by som rad keby ste mi ohodnotili stranku. viem o par chybach a to neklikacia hlavicka a nedoplnene po obsahovej stranke ale rad by som vedel vas nazor na dizajn a celkovy dojem zo stranky. Odkaz
esemeska
Profil
lopik
az na to, ze mne vadi zakriveni toho obrazku v hlavicce (nevim jestli to tak jen nevypada... opticky klam:) je to hezke, libive a originalni
lopik
Profil
esemeska
nie to zakrivenie bol umysel.
Flip
Profil
je to takove :) srandovni... (ale ne trapne) nevim ale jestli se to hodi k prezentaci orhivacich teles ...
esemeska
Profil
nevim ale jestli se to hodi k prezentaci orhivacich teles ...

s tim bych teda taky souhlasil...(dodatek)



nie to zakrivenie bol umysel.

v tom pripade bych to zkusil zarovnat... aspon zkusit jak to bude vypadat
Flip
Profil
to same co se resi vedle... nechapu jak nekdo muze s takovymi projekty chtit za web takove prachy.... http://www.jarlu.com/ .... viz reference a cenik
lopik
Profil
Flip ->nechapem preco tu riesis tieto veci. toto je moja sikovnost ze si dokazem pozhanat zakazky a ceny tie nechaj na mna. okk? inak tie stranky co su v referenciach tie su uz davno za mnou a aj ich ceny boli trochu ine...
Flip
Profil
lopik > vzdyt i ta jarlu.com.... precuhuje tomu v FF v menu Kontakt div ... a cele je to cudneeeee :(
lopik
Profil
ok. ja sa nehadam jarlu nie je uplne podla mojich predstav ked dokoncim par zakazok mam naplanovanu jej novu verziu. takze tak nejak. inak jarlu bola moja prva stranka bez FP. takze sa nemusis cudovat ze su tam chyby a dokonca aj o nich viem. ako vravim budem sa radsej venovat novej verzii ako doladeniu starej.
lopik
Profil
radsej by som bol keby sa hodnotilo to co som tu dal na hodnotenie a nie to co dal na zhodnotenie Flip. budem rad ked to dodrzite. lopik
rommy
Profil *
design se mi nelíbí - ani bych to tak nenazýval...a kdybych měl konkretizovat cože se mi nelíbí, tak bych odpověděl všechno...tobě samému se to líbí??
509
Profil
uz som ti to vravel na inom fore... zopakujem aj tu... To s designom nema nic co docinenia, za mieru fantazie, by som ta poslal do gulagu... Vazne by si nemal kreslit! Je mi celkom jedno, ako sa ti to nebude pacit ale ak niekto je v stave "nakreslit" nieco taketo a este s yym viliezt ako s pracou?!

Toho zakaznika si hlboko vaz, lebo ak by si mne dal za moje peniaze toto, roztrham ta v zuboch
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0