« 1 2
Autor Zpráva
ZiZi
Profil
Nox_lbc

uz tam zadny <center> neni....
RaDeoon
Profil *
No tak to jsem včera nemusel chodit na Borata (kazašská komedie), to by stačilo si todle přečíst :D todle jsem dělal taky myslel jsem že to jakžtakž umím ...

1) To tvoje hustý MyWork je snůžka výsledků z tutoriálů, podle kterých to udělá i moje sestra. Do MyWork by si měl dát něco jako reference tebou vytvořené weby protože tam vytváříš www stránky a ne grafiku z tutoriálů.

2)Jinak k tomu cool gbook: na intervalu je tolik článků kde ti dají i výsledek zdrojového kódu takže to tak drsné není. Vsadím se že by jsi nezvládl k tomu dát antispam. Třeba ted jsem ti tam naházel 5 sdasadf příspěvků tak je můžeš smazat a vytvořit antispam PS: zkus to udělat sám, bez návodů.

3) To bílé pozadí je až moc velká bomba.

... je toho moc přestalo mě to bavit psát
ZiZi
Profil
RaDeoon

1) tak schvalne dej url na aspon jeden tutorial podle ktereho sem podle tebe udelal ty obrazky!!najdes tak akorat na tu planetu podobnou zemi a to jen proto ze sem ho ja sam napsal!!!

2) ano mas pravdu ta kniha je podle tutorialu ale celkove sem ji prekopal..

3) to je vec nazoru...
Pajuc
Profil *
Tohle je taky dobré :-)

<p><b>>>Support : </b><br/>


BTW Možná začínám chápat Radka.
k
Profil *
ZiZi je GANGSTAAA!! Takze mu nekecejte do jeho checkovani.

Asi tady moc nechapete poradnej Gangsta web..

<span style="color: #000000; font-weight: bold; font-size: 10px !important;"> ] </span>
<span style="color: #000000; font-weight: bold; font-size: 10px !important;"> [ </span>


Drsnej gangsta proste i pise kod drsne. OK?
ZiZi
Profil
Pajuc

<p><b>>>Support : </b><br/>

nachapu...kdys pises nakou pripominku tak mi aspon vysvetli co tim myslis...ja na tom nevydim nic spatneho
ZiZi
Profil
k

idiote to sem nepsal ja ale to je profitux(muj hosting) lista

hahahahahaha xDDD
k
Profil *
ZiZi

Omlouvam se, predchazejici prispevek jsem nepsal ja.

K tvemu webu:
Da se toho napsat spoustu, vetsina uz tu je od jinych lidi. Pokud to ma byt tve portfolio ktere ma motivovat zajemce, tak si rozhodne nedavej na titulku pocitadlo. Celkove to vypada velmi podprumerne. zapis:

<div align="center">

<div id="menu">
<div id="menu2">
<ul id="menu3">
...
</ul>
</div>
</div>
</div


mirne nechapu.
RaDeoon
Profil *
ZiZi
Ten web prostě neobhájíš... už jen ten způsob jakým se vyjadřuješ je hrozný. Ten kdo si chce nechat udělat stránku tak požaduje aspon seriózní chování. Tobě bych na účet neposlal ani 1kč protože by jsi mohl hned s tím zmizet a koupit si za to gripa na skejta ... :P
RaDeoon
Profil *
SEM SE HODÍ TOTO:
Jak se stát hip-hoperem
ZiZi
Profil
RaDeoon
heh asi te zklamu...hip hop nenavidim od srdce...a ani sem ho nikdy neposlouchal....
Flip
Profil
omg už tady řešíte sračky lidi...
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0