Autor Zpráva
honzzyk
Profil
Předělal jsem design techto stranek a zajima me jak se vam libi (hodnotte prosim jen design jeste tam nic neni)...
Railbot
Profil
Tim designem myslíš standardní třísloupcový layout s jednou barvou a několika pochybnými gradienty jako pozadí nadpisů? No. Jak se nám líbí. Mně nelíbí. Příliš jednoduché a jak říkáš - nic tam není.
rommy
Profil *
nelíbí...chceš hodnotit design, ale žádný tam není
smajli
Profil
ozanžové nadpisy v bočních sloupcích jsou špatně čitelné, a design? no možná to oranžové pozadí mi tam neštimuje
filip186
Profil
To tlačítko hledat tam musí být tak namáčklý?
koudi
Profil
OT: Netušil jsem, že v Nové Pace ještě stále existuje šachový klub.
Mars
Profil *
honzzyk

Pokus se odstranit ten Bevel efekt (vysunutí po stranách stránky)

Najdi si podobný odstín té hnědé co používáš a použij jí jako background někde na stránce, pak tě možná napadnou další změny.

Čau
honzzyk
Profil
Tak dik za názor. Ja to beru. Stránky se učim asi dva mněsíce a zatim mě to moc nejde.

Mars
Pokus se odstranit ten Bevel efekt (vysunutí po stranách stránky)
To sem nepochopil
Plaváček
Profil
honzzyk

Bevel efektem myslel kolega takové to nehezké plastické orámování celého webu, což je grafická technika mrtvá asi tak pět let.

K tvému webu jako kdysi úspěšný šachista mohu říct jen jediné - není to ono. Podívej, když tvořím web na nějaké téma, vycházím z toho, co má web představovat. Lidsky řečeno - je-li řeč o královské hře zvané šachy, proč nezvolit neurážející černobílý design s nenápadným základním grafickým motivem (třeba královna jako logo a pěšec úpící pod její krutou nadvládou?).

Třeba.
honzzyk
Profil
Plaváček
Jo tak dik...to sem nevjeděl

ty stránky asi celý zas ňák předělám...
509
Profil
sice by som to nenazval celkom mrtvou technikou, ako plavacek, ale prve co ma napadlo, ked som to otvoril, bolo, nieco ako... tak blazon, ide kreslit sachy a sachy nenakresli?! ;))))
Peťan
Profil
pjeknyy moooc pjeknyy
Railbot
Profil
Naučte se česky prosím vás. Nebo si domluvte doučování na prvním stupní základní školy. Po někom je tady děs a hrůza něco číst.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0