Autor Zpráva
Machi
Zdravím, nevím, jestli tu stránku znáte, nicméně už delší dobu provozuju takový mini-portál o Mirandě na adrese http://mirandakex.cz a zhruba před týdnem jsem změnil CMS (z Nuku na WP) a kompletně překopal design. Je to sice jenom XHTML 1.0 Transitional validní, ale to je proto, že jsem líný používat aligny aj :D Zato se to zobrazí stejně ve všech dnes používaných browserech (dokonce i IE 6.0 nepotřebuje žádné hacky). S tímto souvisí ještě jedna otázečka. Menu je relativně roztažené dolů a když se použije vyhledávání třeba s jedním výsledkem, tak je potom na zbytku stránky vlevo stejné pozadí, jaké má menu. Nedokázal by to někdo validně a bez hacků vyřešit? Mně se to nepovedlo. Díky moc

PS. Takto vypadal minulý web
filip186
Ten minulý web je hezčí :)
Peca
Co znamená KeX?
peta
Ja bych moc o validite nemluvil...
FF 17 varovani a vsechny jsou zpusobene spatnym formatem URL u odkazu u kazdeho clanku. Tj 17 clanku 17 chyb.
Jinak si myslim, ze to ujde.

Vyhledavani
--> Výsledky hledání Omluváme se, ale nebyl nalezen žádný výraz. <--
Ocekaval bych, ze mi to napise jmeno vyrazu, ktery jsem hledal.
Nicmene tato stranka hlasi 2 varovani, takze je mozna problem v CMS.
- prazdny P /P
- schazejici LI
<h2>Reklama</h2>
<ul>
<div class="rekl3">

Zluta stranka pri delsim menu, co treba min-width?
http://peter-mlich.wz.cz/rs2/
U > se to definuje pro nejblizsi nadrazeny blok. A protoze to IE nezna, tak ten zapis ignoruje

Co se tyce validity CSS, takze bych se nejakym nehackovym resenim nezabyval.
Varování: Neznámá vlastnost 'filter'. Deklarace vynechána.
Řádek: 21
Varování: Chyba při parsování hodnoty vlastnosti 'display'. Deklarace vynechána.
Řádek: 95
Varování: Neznámá vlastnost 'filter'. Deklarace vynechána.
Řádek: 80

Jinak ti to ve FF nezobrazuje pravy cerny okraj.
Machi
Peca - KeX je zcela nedefinovatelné slovo
peta - těch 17 errorů máš z nějakého validátoru ve FF? to je mně celkem jedno, že se mu to nelíbí, W3 na to nic neříká... Jinak chyběl mně tam <li>, už tam je. Hlavní CSS je validní, to co jsi checkoval ty CSS lightboxu (plugin pro etevírání obrázků) a s tím asi nic neudělám, protože té části vůbec nerozumím. Ve vyhledávání je to prázdné p pro případ více nalezených stránek...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0