Autor Zpráva
Peťan =)
Profil *
hele chtel sem se zeptat jak se vam libi me stranky http://www.petantuner.czechian.net nejsou jeste hotove a zaroven sem se chtel zeptat jak mam udelat aby se mi otevirali takto stejne i v mozile nebo v opere me to tam proste nejde tak bych byl rad kdyby mi negdo poradil dystak muzete na icg: 215 489 334 moc dik a nazdar =o)
Plaváček
Peťan =)

Hele, chtěl bysem podoktnout, že tvý stránky stojí za prd a za mastné z nosu. Dyžtak bysem ti na ajsíkjů i rád poradil, ale blbý je, že ho nějak nemůžu rozpohibovat. Nemohl bys mi nějak pomoct a nazdar? Fakt díkas. A fakticky teda moc nemachruju a smrdím jenom občas.
Peťan =)
Profil *
jj to sem akorat nevedel co by a dik. s tim icg skus ho dat pryc z kompa a instnout ho znowa z atlasu me se to taky stalo me neslo tak sem to cely preinstnul a us mi de =o)
Peťan =)
Profil *
ja us ty stranky jednou mam ale starsi www.newpakariders.wz.cz ale chtel sem udelat lepsi a zacinam s CSS a este me to moc nejde tak sem chtel jenom nakej nazor na ty novy ty stary sou este horsi
filip186
Stránky jsou dost hnusný. A s icq si jdi do kytek.
Plaváček
Peťan =)

No vono to CCS není žádna sranda, fakt je to děsivá fuška. Třeba tenhleten třísloupec, v Opeře se mi to hroutí a netuším prečé. I když jsem přelouskal hafo různý lyteratury a stejně mi to pořád neleze do palyce. Třeba se tu najde nějakej týpek nebo borec, co ti poradí líp než moje malyčkost. Myslím, že jo, že určitě.
Peťan =)
Profil *
to je jedno a co to icq de ti to us
jonge
Plaváček
:o)

Peťan =)
Prosím tě, už pochop, že si z tebe Plaváček dělá srandu :) viz první článek na http://weblog.plavacek.net/2006-10.html
Plaváček
Já se tímto všem v tomto vlákně omlouvám, ale když mě někdo nazve smrdícím kokotem, začínám být za prvé nedůvěřivý a za druhé velmi sarkastický.
Peťan =)
Profil *
tyyy kraavo to je kastan lol rofl =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
smajli
Peťan =)
ten odkaz jsi sem naservíroval je kvůli tomu, aby si na.... co nejvíc lidí ?
Otas
Plaváček:
Jsem si po přečtení tvého prvního příspěvku myslel, že ti někdo hacknul nick, ale dobrý, :-)
Gekon
Plaváček
Ten monitor, co jsem si kvůli Vám poprskal, mi zaplatíte:)
dracek
Vidim jakýsi rozmazaný a mrňavý "fujtajbl"....

Ad Plaváček: donutil jsi mě umýt mé LCD :-)
tomikimot
Menší text by už nešel?
509
plavacek... mal som ta viacmenej za suchara... Po tomto tu sa ti za to hlboko ospravedlnujem...;))) Ma ucta "pane" ;))))
habendorf
plavacek... mal som ta viacmenej za suchara...

Plaváček a suchar? Ale kdepak :o)
Railbot
Jo tak tohle mě po ránu pobavilo. Nejprve jsem si myslel, že Plaváčkův účet někdo háknul a píše tu za něj :))) To je srandy...jenom mi unikla ta souvislost se smrdícím kokotem :o)

EDIT: Aha, člověk aby se musel podívat na ten hnusný web, aby pochopil...
xoxo
Profil *
Máš tam chybu na úvodní stránce, tak to asi má být, ne:

no necum na to, tady to smrdí kokotem, tak rychle odejdi
xxxzone
Sic nejsem asi nejlepší web designer, ale občas se sem podívám. Všem děkuji za tyto přizpěvky prodloužily jste mi život nejméně o 10 let ;-) už dlouho jsem se takhle nepobavil!!!!! A Plaváček - hezké!!!! :-)
BOBINA
Profil *
CUS CULDO
Tomass
Profil *
Plaváček konečně sundal mimikry a začal používat přirozený jazyk :)
Tomass
Profil *
ech, až teď vidím, že ten thread není z nejčerstvějších..
HlavníUzávěrPlynu
Profil *
Tomass
Nevadí. :) Tohle vlákno stojí za přečtení. >
BUMP
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.