Autor Zpráva
Zedjunior
Profil *
Jsem tu zase. Je to už dávno co jsem zde nechal kritizovat web, dostal jsem spousty názorů že je šablona (ale nebyla). No tak doufám že nedostanu podobnou kritiku zase. Takže web je pár dní starý, dělal jsem ho kompletně sám (nedělal jsem RS protože mysql ještě neumím, jenom jsem ho upravil tak aby fungovalo podle mích představ). Budu rád za každou kritiku, chyby se pokusím opravit (jestli nějaké budou). Takže to poslední odkaz www.zedjunior.com[/url]. A přeji pěkné Vánoce
Zedjunior
Profil *
Oprava odkazu :-D www.zedjunior.com
Evča
Profil *
Odkaz znovu
Evča
Profil *
To bylo nějak naráz, je to barevně fajn, jen mi tam nějak ta hlavní navigace chybí
DJ Miky
Profil
Chybí mi tam navigace a ta červená (v nadpise, v hoverech atd.) je IMHO moc tmavá, zkus ji trochu zesvětlit...
Zedjunior
Profil *
Web měl splnit jeden můj požadavek a to že nebude v něm žádné menu, že vše bude na dvou stránkách (index.php a cely-clanek.php).
RaDeoon
Profil *
Teda jelikož mi je taky 14 tak se mi to opravdu líbí. Jestli si nezkopíroval design nebo nějakou šablonu pro RS(to si posuď sám) tak se mi to opravdu líbí. Grafika je pro blog perfektní. Podle mého subjektivního názoru je to jako amatérský blog super.
Zedjunior
Profil *
Já jsem to čekal :-D né nic jsem nezkopíroval RS je kamarádovo a používám ho já a on on používá tedy novější verzi :-D a na to žádný template nejsou.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0