Autor Zpráva
PhilipP
Profil *
zkritizujte prosím mé portfolio, ještě není zcela hotové (naprogramované), ale chtěl bych vědět co jsem udělal špatně :) thx philipp.wz.cz
PhilipP
Profil *
bwt je to můj první web napsaný v HTML+CSS tak se moc nelekejte, je tam asi hodně chyb
tozi
Profil
vyzera to pekne ma to myslienku len ked vypnem obrazky tak zmizne skoro vsetko.inak chyba aj nejaky hover ktomu menu nehovoriac otom ze lepsie by bolo ho urobit klasickym textom. Hlavicka nieje klikacia a je prilis velka. Mimo tychto malych chybiciek sa mi velmi paci :]
Anonymní
Profil *
o tom chybnem menu vim, textove by to bylo mozna lepsi no, a zobrazeni byz stylu jsem jeste nijak neupravoval, ale pokusim se o to...
Aldred
Profil
PhilipP
mno, na portfoliu by rozhodne nemely byt veci jako: anketa, shoutbox, toplist atd...
nevim teda jestli se to portfolio ma tykat webdesignu nebo proste jen osobni webik......pokud to prvni tak bych volil jinak rozpolozenej layout, jestli druha moznost tak to je v pohode....
design ujde, v pripade zapnutych obrazku (pri vypnutych nepouzitelne)
jo a mala pripominka - porusujes pravidla WZ.cz (uvodni stranka se "Vstup")
PhilipP
Profil *
jmenuje se to portfolio ale je to osobni web no, ja v tom nevidim rozdil :D nevim ale kdo pouziva moznost vypnuti obrázků ??? a jak porusuji pravidla webzdarma taky nechapu...
Flip
Profil
...
Flip
Profil
1) porušuješ pravidla wz.cz ...
2) pomalu všechno jsou obrazky... nejvic si mě zabil http://philipp.wz.cz/img/pozadi.gif .... web má být přístupný i pro ty co zrovna nedisponují 3Mbps připojením... určitě by to šlo nahradit a udělat pomoci background-color a rozřezat to do divu... bez zapnutých obrázků je web naprosto..
3) kód je dost špatný... pochybuji že jsi ho psal celý... nějaké to Ctr+C tam asi bylo...
4) u obrázků chybí alt, když už je web samý obrázek tak aspoň ty alty doplň
5) stránka není vycentrovaná na střed...

design jako takový je příjemný, jsem zvědav jak se ke kritice postavíš a zda něco změníš...
PhilipP
Profil *
takže, malé vysvetleni :D
1) ja nevím o tom že bych porušoval pravidla, prosim o vysvetleni :(
2)rychlost načítání obrázků je také zaviněna rychlostí hostingu, ja osobne 3 MB/s teda nemam (512 kb/s),
s tim pozadim mas asi pravdu :)
3)kod sem psal az na ten script sam, a tedy verim ze je dost spatny :D
4)alty doplnim :)
5)a jak stránku vycentrovat doposud nevím
Flip
Profil
ad1) v pravidlech od wz.cz stojí, že reklama nesmí být na pouze jediné stránce na ktere neni zadny jiny obsah, slouzi tak cíleně pouze pro to zbavit se se reklamy...
ad2) nejde o rychlost hostingu, ale o pristupnost... i kdyby byl web umistěn někde v Brně na páteři... tak to člověku s modemem nebo s nějakym jinym slabsim pripojenim nepomuze.... webdesigner se ma snazit o to, aby co nejvice obrazku mohl nahradit divy s pozadim a pod...
ad3) no zkus si precist neco o sematice kodu apod...
ad4) dopln :) urcite to pomuze vsem handicapovanym surfarum
ad5) stranky vycentrujes jednoduse... kazdy CSS layout je obalen do hlavniho divu... kteremu das vlastnost text-align:center; stránky tak vycentruješ na střed obrazovky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0