Autor Zpráva
Woyta
Profil *
Please zhodnďte moje portfolio http://woyta.ic.cz
filip186
Profil
Logo je pěkný, ale zbytek stránky stojí za prd a zkus to vycentrovat.
Woyta
Profil *
jak se to centruje kdyz mam napozicovany divy ?
Woyta
Profil *
potrebuju poradit proc pri prejeti bottonku je to chvilku bile :(
Casero
Profil
Woyta
potrebuju poradit proc pri prejeti bottonku je to chvilku bile :(
Chvilku trvá než se načte druhý obrázek...možná je moc velký
klokyn
Profil
Čo všetko človeka pri navštívení tejto stránky odradí:

- anglické menu
- shoudboard
- shoudboard s blbými príspevkami
- anketa
- anketa s prihlúpymi odpoveďami
- nič nehovoriaca stránka s nič nehovoriacim designom (na prvý pohľad)

Stránka by si zaslúžila nejaký poriadny sk8 vzhľad a návštevníkov by malo na prvý pohľad napadnúť, že ide o fanúšikov Jackass ;-)
Woyta
Profil *
proc by mela odradit anketa a shoutboard
klokyn
Profil
Woyta
Pretože sa tam výrazne nehodia a používanie všetkého možného od blueboard.cz nemusí byť vždy "cool".
Miloš
Profil
To menu je dost nečitelné; je tam tohle?:
Houmles, Galérka, Mi vys..., Donald, Obout, Cintat, Lino

Jestli si myslíš, jak jsi děsně simlpy klévr, tak zkus změnit názor. Nau?

Pořád stejný title, bez obrázků nepoužitelné,

Šoutbort a Poblij moury (opravdu nevím, co je to za nadpis a ani mě to nezajímá) mi přijdou ošlivé, nečitelné a zbytečné.

Lukáš Havrlant nazývá vlakový design (<tr> <td><td><td>…) fekálním stylem a <div>ný kód jak by smet. Jestliže neznáš nic jiného než div a table, potom škoda sov. Hů hů.

A veselé Vánoce.
Otas
Profil
K tvému dotazu na problikávání toho horního menu.
Tady máš návod: http://wellstyled.com/css-nopreload-rollovers.html
PhilipP
Profil *
Lukáš Havrlant nazývá vlakový design (<tr> <td><td><td>…) fekálním stylem a <div>ný kód jak by smet. Jestliže neznáš nic jiného než div a table, potom škoda sov. Hů hů. [i][/i]

Jak by si to udelal ty ?
Dealer DK
Profil
To tvoje "cool" skloňovaní bylo v 6.třídě, na webu se snaž ukazát jak si velký (psaní spisovně), ne jak si myšlenkově malý!
Přiznam se když jsem začínal tak jsem chtěl taky psat na českých stránkach anglický texty !! odvikny ;-) Dobrá rada !!

Nejsem ........ jako ty srači tady na foru co chytaj za každou zkur..... chybu v gramatice českého jazyka. Sám pišu jak jeli-to.
Stránky byly vytvořeny v PSpadu ne v žádným šitu typu mikrošit frontpage.

Design je vytvořen v adobe photoshop CS2.


Neprozrazuj v čem to děláš a hlavně to většinou nikoho nezajíma.
A to about je "okolo" většinou vlastně vždy je "o webu, informace o stránkach či webu".
A poslední :D není to mrkvosoft?
Railbot
Profil
Dealer DK
Samotné "about" se v angličtině zcela běžné používá ve smyslu "o mně, o nás, o firmě" v závilosti na tom, kdo provozuje daný web. Jinak souhlasím, do češtiny se to absolutně nehodí.
Railbot
Profil
Mimochodem. Jseš si jistý, že můžeš na svých stránkách užívat obrázek "falešného soba"? Vodafone ti k jeho užívání na tvých stránkách dal souhlas a práva?
JanS
Profil
Když si odmyslím stupidní parazity (Blueboard, TOPLits), ukradený obrázek "soba" (a Railbot má mimochodem pravdu), prázdnou obsahovou část, nečitelné menu a IC reklamu, ve výsledku vlastně neuvidím nic. Zamakej na tom. A to zásadně.
Woyta
Profil *
S tim sobem sem na to nak nemyslel :), ale to jen takova docasna vyzdoba :)
Woyta
Profil *
u me (1023x768) je to citelny dobre....
Woyta
Profil *
to mam jako udelat celej novej design ?
Woyta
Profil *
jo a k tomu anglickymu menu: jak bych mel prelozit home? domů by vapadalo asi trochu divne.....
vzniklo by mi potom poloanglicke a poločeské menu a to by bylo asi divny :(
A jeste nechapu co je spatnyho na pocitadle ankete a shoutboardu od bluebordu.......
php neumim tak nemam jinou moznost a myslim ze je to uzitecny....
JanS
Profil
Woyta
- Já mám rozlišení 2560x1024. Jenomže o to nejde. Ten text je moc tučný a v malém obdélníčku s tlustým rámem.
- Ankety od blueboardu značí neprofessionalitu. Když neumíš vytvořit vlastní, radši tam nedávej nic. Jejich design nikdy přesně neokopíruje ten tvůj a proto budou vždycky vypadat odpudivě. A navíc ten odkaz pod nimi....
JanS
Profil
S tím novým designem: Dělěj jak chceš. Přece jenom to jsou tvoje osobní stránky (aspoň to tak vypadá) a ty sám si o nich musíš rozhodnou. Mě se ale vůbec nelíbí.
Miloš
Profil
Woyta
jak bych mel prelozit home?
Domů, vstup, úvod, hlavní stránka, novinky či aktuálně (když už tam máš ty ::News::)…
Woyta
Profil *
Ankety od blueboardu značí neprofessionalitu. Když neumíš vytvořit vlastní, radši tam nedávej nic. Jejich design nikdy přesně neokopíruje ten tvůj a proto budou vždycky vypadat odpudivě. A navíc ten odkaz pod nimi....

Jenže je to celkem užitečný........
Hoky
Profil *
Neřekl bych, že je to zimní, sou tam palmy a santa claus to nějak nejde do sebe to logo :)
JanS
Profil
Woyta
Užitečné? A k čemu? Abys tam měl pár přihlouplých keců? To si opravdu nemyslím.
Woyta
Profil *
Neřekl bych, že je to zimní, sou tam palmy a santa claus to nějak nejde do sebe to logo :)

:-D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0