Autor Zpráva
Lexter
http://data.ljt.cz/navrhy/layouty/terapie/index.html

Chtěl jsem trochu odlehčený design a nic moc přeplácaného, jak obvykle dělám, jako kámen úrazu se mi zdá nepřehlednost, ale zatím nevím, jak to zpřehlednit.
Railbot
Uber na počtu barev. Spís použij odstíny několika, která tam převažují. Ten kůň v hlavičce je děsnej, horší fotka by nebyla? :) Do grafických návrhů dávej více reálné texty a ne lorem ipsum. Alespoň nadpisy a maličkosti jako "hledání", takhle se těžko získává nějaká představa, jak by to mělo v praxi vypadat.
Lexter
Mno hledal jsem lepší foto, ale zatím jsem žádné nenašel.

Reálné texty? Já dávám skorem všude lorem ipsum a nemysklím že by to nějak na reálnosti ubíralo, já sám nevím, co tam bude za texty.

Ale díky za připomínky, využiji určitě. ;)
Lexter
Aha jasně hned mi to došlo, s těmi texty i v návrzích budu něco dělat.
tozi
celkom spoko Railbot uz zhrnul co je tam blbo ale tu mas nejakych konikov ak tam musi byt

konik 1

konik 2
quinux
Railbot
Do grafických návrhů dávej více reálné texty a ne lorem ipsum
Od toho Lorem Ipsum je ;o)

Lexter
Koukám, že jsi začal používat víc barev ;o) ale proti minulému návrhu jsi to jen v podstatě obarvil. Hlavička je moc velká a ztrácí se kvůli ní to horní menu. Telefonní číslo do hlavičky buď nějak líp zapracuj nebo ho tam nedávej.

Chápu, že je to jen návrh a jak se to zpracuje (teda pokud se to zpracuje) bude to vypadat jinak a pochopitelněji, ale teď vůbec nechápu ty radia místo levého menu :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.