Autor Zpráva
marvas
Profil
Zhodnoťte prosím tento návrh. Obrazok
Mistr
Profil
marvas
Některým spoluobčanům s vadami zraku by mohl dělat problém text v pravém sloupečku (červené písmo na oranžovém pozadí).
Railbot
Profil
Absolutně se mi to nelíbí.

Vadí mi, že jedna část webu je extra velká a druhá zase drobná (hlavička x text). Text v pravém sloupci není k přečtení, má nízky kontrast. To samé hlavní text, který se světle šedivý na bílém podkladu. Obrázky vlaječek se k webu nehodí, stejně tak jako menu. Celé mi to přijde různě poslepované, ne jako celek.
marvas
Profil
Obrázky vlaječek se k webu nehodí
Podľa mňa nemáš pravdu. Práve na webe takéhoto druhu je potreba viacerých jazykových verzií
marvas
Profil
Vadí mi, že jedna část webu je extra velká a druhá zase drobná
Veľkosť textu je zatiaľ malá keď to budem kódovať samozrejme, že ho zväčším.

Text v pravém sloupci není k přečtení, má nízky kontrast. To samé hlavní text, který se světle šedivý na bílém podkladu.
S týmto ste mi pomohli. Textu dám tmavší odtieň alebo ho dám rovno čierny. Ale chcem aby text v pravom stĺpci bol nejak podobný odtieňu tej oranžovej. Myslím tým, že by to bolo nejaká silne oranžová, červená až hnedá farba.
marvas
Profil
Vylepšil som trochu ten kontrast odkaz
Railbot
Profil
marvas
Podľa mňa nemáš pravdu. Práve na webe takéhoto druhu je potreba viacerých jazykových verzií
Já ale netvrdil nic o jazykových verzích. Já psal o těch obrázkách - vlaječkách. Určitě by se našli nějaké lepší.
marvas
Profil
Railbot
aha ta možno tie som len tak niekde našiel ale mne sa páčia tak neviem
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0