Autor Zpráva
EgYpT
Profil *
Čau lidi prosím o kritiku stránky o Egyptu chci aby jste mi vychytaly ty nejsemnší chybyčky děkuji, co bych měl na této stránce vylepšit či změnit díky hoši. Odkaz je tady tak díky za kritiku.
johny
Profil *
Takže stránku budu hodnotit plusy a mínusi

Plusi:
-klikací logo
-skvělej zdroj
-pěknej design
¨
mínusi:
-jsou moc veliké řádky

Jinak celkem žádný mínusi je to pěkný výtvor
tozi
Profil
1. velke medzery medzi riadkami
2. grafika ziadna
3. ta reklama hore je odpor daj ju radsej niekde dole kde nebude byt do oci
4. zvětšit písmo | dnes je úterý, 26. prosince 2006 | přehrát arabskou hudbu toto tu ti uteka niekde doprava mimo

celkovo design skoro ziadny, ak tam nejaky je tak je ako poskladany, rozhadzany :[
celkovy dojem: hned by som opustil takuto stranku, ani by sa nezaprasilo za mnov


Moja rada: SKUS PREROBIT ALEBO NADOBRO ZMAZAT
esemeska
Profil
tozi
optimista se pozna:D

SKUS PREROBIT ALEBO NADOBRO ZMAZAT


EgYpT

1. velke medzery medzi riadkami
2. grafika ziadna
3. ta reklama hore je odpor daj ju radsej niekde dole kde nebude byt do oci


S tim naprosto souhlasim + zda se mne to trochu neprehledne, ale zvyknul bych si asi
Mistr
Profil
EgYpT
(1) Nemůžu si v MSIE 6 SP 2 prakticky nic označit myškou. Během čtení to rád dělávám.
(2) Osobně bych barvy trochu ztmavil, ale to je jen věcí názoru a vkusu.
(3) Zapracuj ještě na kontaktním formuláři. Nejdřív mi chvilku trvalo, než jsem pochopil, proč Tě zajímá aktuální měsíc. A co když aktuální měsíc nenapíšu? Mail se neodešle? A co předmět? Musím ho vybrat? Co když ho nevyberu - mail se neodešle? Navíc, jakmile vyplním v mailu něco špatně, formulář se mi načte znovu s hláškou, že jsem v předchozím pokusu udělal chybu. Pokud jsem ale předtím psal dlouhatánský vzkaz, už se Ti s ním rozhodně nebudu psát znova a - slušně řečeno - naštvaný budu odcházet ze Tvé stránky.
(4) Proč se musí zvětšenina vlajky Egypta otevírat v okně s posuvníky?
(5) Před středníkem se nedělá mezera. Naopak po tečce se mezera dělá.
(6) Nechceš tu tabulku přepsat? Myslím, že by to pak vypadalo lépe.
klokyn
Profil
Celá stránka pôsobí príliš neprehľadne a nepoužiteľne. Možno to spôsobujú maličkosti ako je napríklad nadpis zarovnaný doprava.
Marcello
Profil
je tato stánka dělaná PHP?

v liště navigace či co to je žádné trojlísmenko PHP nevidím, dá se to schovat?
Jak?
Kaeru
Profil
Docela by mě zajímalo, co znamená tenhle meta tag (lépe řečeno vím co znamená, ale nevím, k čemu je dobrý) :

<meta name="is-internet-explorer-piece-of-shit" content="true"/>
Anonymní
Profil *
Pokud muzu hodnotit obsah, tak diky moc autorovi tohoto webu, protoze diky nemu jsem pred dvema mesici stravil prijemnou dovolenou v Egypte. Diky a pokracuj dal ve sve cinnosti, ze statistik urcite vis, kolik lidi tvoje stranky navstevuje - a urcite to neni malo.
tozi
Profil
heh to vyzera že sa tu niekto sam chvali :))) . že? EgYpT :))))
Railbot
Profil
tozi
heh to vyzera že sa tu niekto sam chvali :))) . že? EgYpT :))))
Člověk by se měl chválit sám, protože, jak známo, nikdo jiný to za něj většinou neudělá :o))
tozi
Profil
Railbot
jj kus pravdy natom je :)))
Acci
Profil
tozi
Ne, IP adresy nesouhlasí.
tozi
Profil
Acci

nemusia, aj ja mam kamošov čo majú net :)
Anonymní
Profil *
Já jsem ten anonymní, který psal v 28.12.2006 22:47:36 . Jak vidím, tak někteří Češi skutečně nedokážou zkousnout to, že nějaký web má příznivce, kteří se nebojí k němu přiznat. Jak smutné.

Bohužel pro toziho musím napsat, že tyhle stránky o Egyptě jsou skutečně profláklé a jen na turnusu, na kterém jsme byli my, je pár lidí znalo.

Podruhé bohužel pro toziho musím napsat, že autora těchhle stránek jsem nikdy neviděl osobně.
Railbot
Profil
Anonymní
Jak vidím, tak někteří Češi skutečně nedokážou zkousnout to, že nějaký web má příznivce, kteří se nebojí k němu přiznat. Jak smutné.
Myslím, že zrovna tohle nikoho zdejšího příliš netrápí. Nejsme tady žádný béčka :)
Anonymní
Profil *
Railbot: Jen narážím na to, že když někdo web pochválí, je to automaticky považováno za text na objednávku. To je smutné.
tozi
Profil
Anonymní
nič proti ale kus velka nahoda že si tu tak napísal nie? :)
Anonymní
Profil *
tozi:
Proč? Nemyslím si, že je to velká náhoda. Prostě jsem programátor, který čte tenhle server a považuje ho za užitečný. A zároveň jsem byl před dvěma měsíci v Egyptě a pro výběr hotelu mi moc pomohly tyto egyptské stránky, tak proč autora nepochválit? Co je na tom za náhodu?
tozi
Profil
Anonymní
dobre, ok? :) šak som tam dal smeja že som len žartoval, tak konec zo spamom :)
Mistr
Profil
Marcello
v liště navigace či co to je žádné trojlísmenko PHP nevidím, dá se to schovat?
Tady na Tvůj dotaz asi mnoho lidí nezodpoví. Je zde příliš schován. Zkus ho položit přímo v sekci PHP tohoto webu.
RaDeoon
Profil *
Je to takové rozházené jinak pěkné.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0