Autor Zpráva
Railbot
Profil
Trochu jsem si hrál a dostavil se jakýsi výsledek. Hodnocení už bych rád nechal na vás. Jde jen o hlavní stránku, kde jsou povětšinou jen výplňové texty. Obrázky jsou trošku větší, zatím jsem je neoptimalizoval.
Úvítám hodnocení "designu", přístupnosti, použitelnosti a hlavně kódu.

test.railbot.net
Vít Dlouhý
Profil
Po stránce kódu těžko něco vytýkat :) Po stránce grafické to ale trochu připomíná nový web Dana Cederholma (simplebits.com).
tiso
Profil
ten JS tam máš zbytočný, ide to aj bez neho - len cez CSS
marvas
Profil
Po stránce grafické to ale trochu připomíná nový web Dana Cederholma (simplebits.com).
že trochu podľa mňa dosť, ale máš to krajšie ako on. Nejaké veci sú tam pridané a tie to pekne dotvárajú. Grafika je pekná a na kód sa asi netreba pozerať keďže si kóder.
Nox_lbc
Profil
Po stránce grafické to ale trochu připomíná nový web Dana Cederholma (simplebits.com).

Jakože fakt hodně ... barva pozadí je totožná, ten gradient taky tak ... nevím co si o tom myslet ...
habendorf
Profil
- Zredukoval bych tisk - vyházel bych "přístupnostní" odkazy na začátku, kontaktform, odkazy v patičce.
- Bez stylu se při hoveru na menu mění text kdesi o půl stránky dál.
- Při ++písma se tluče hlavička s menu, pravý sloupec celkově nereaguje moc dobře (blbne tam ten měněný text, text pod "Nabídka spolupráce - HTML kodér" vytéká z bílého pozadí, submit-button)
- Souhlas s tiso, navíc ten JS pěkně zdržuje ve FF

Jinak pěkný, kód vypadá slušně.
Nox_lbc
Profil
Po stránce grafické to ale trochu připomíná nový web Dana Cederholma (simplebits.com).

Jakože fakt hodně ... barva pozadí je totožná, ten gradient taky tak ... nevím co si o tom myslet ...
Anonymní
Profil *
Ten krémový okraj na pravej strane pôsobí rušivo vizerá to byť nedokončené.
dracek
Profil
ten js se mi tam nelíbí. jinak celkem pěkné.

btw, háže to err500 :P
Mistr
Profil
Railbot
Klikací logo bych udělal - promiň mi ten výraz - i z toho zeleného fleku.
Romanticka
Profil
Design je vcelku dobry, ale nelibi se mi par veci:

JS - mas tam nejakou chybu
To jak tam mas kvalitni kod je zaklad vseho, tak pri zvetseni se ten stin pod tim neprotahne. Myslim ze by to slo udelat aby se to posunobvalo taky dolu.
Nejakou chybku v CSS s marginem
No a rychlost nabihani nic moc. Podle testovani to ukazuje pro 56K - 161.43 seconds coz je vcelku hodne :)
Ten stin u toho textarea se mi vubec nelibi.
Ty h3 bych asi dal aspon tucne nebo vic zviraznil.
To logo se mi taky nelibi. Jak uz zaznelo, zeleny flek
Pri vypnutem stylu se pod textem objevuji nejake informace, ktere jsou zavisle na menu. Pusobi to na me divne
Asi bych to centroval na prostredek a taky se mi moc nelibi, ze pozadi obsahu splyva s pozadim celeho webu.
Jinak kod a pouzitelnost je dobra. I pri vypnutych obrazcich.

Jo jinak kod ti zrejme jde dobre, tak kdyby si nekdy hledal grafika :p
Railbot
Profil
Romanticka
JS - mas tam nejakou chybu
Budu měnit za řešení pomocí CSS.

To jak tam mas kvalitni kod je zaklad vseho, tak pri zvetseni se ten stin pod tim neprotahne. Myslim ze by to slo udelat aby se to posunobvalo taky dolu.
Souhlasím.

Nejakou chybku v CSS s marginem
Safra, překlep, chybí mi tam "p"x, díky

No a rychlost nabihani nic moc. Podle testovani to ukazuje pro 56K - 161.43 seconds coz je vcelku hodne :)
Jak jsem psal v úvodu - obrázky jsem zatím neoptimalizoval, takže toto hodnotit je bezpředmětné ;)

To logo se mi taky nelibi. Jak uz zaznelo, zeleny flek
Pár negativní reakcí už bylo, asi to odstraním.

Pri vypnutem stylu se pod textem objevuji nejake informace, ktere jsou zavisle na menu. Pusobi to na me divne
Souhlasím. Bude to chtít jinak vyřešit.

habendorf
Zredukoval bych tisk - vyházel bych "přístupnostní" odkazy na začátku, kontaktform, odkazy v patičce
Tiskový styl jsem zapomněl zpracovat, díky za připomenutí.

Při ++písma se tluče hlavička s menu, pravý sloupec celkově nereaguje moc dobře (blbne tam ten měněný text, text pod "Nabídka spolupráce - HTML kodér" vytéká z bílého pozadí, submit-button)
Hlavička s menu se mi tluče jen ve FF při maximálním zvětšení písma, což už je extrém a zase taková tragédie to není.
Měněný text vytéká, to pořeším. Tlačítko, pravda, s tím také něco udělám. Díky.

Jinak simplebits byla inspirace, nezastírám a přiznávám. Kopírování však žádné. Díky za všechny názory. Doufám, že ještě někdo něco přidá.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0