Autor Zpráva
BMAJTZ
Profil *
Zdar potreboval bych ohodnotit sajtu http://www.apokalypsa.wz.cz/NEW/index.htm . Vytvoril jsem ji jako nahradu za stavajici. Pouzivam CSS stylovani a v tom je strasny problem odladil jsem to pro EI, Mozillu a Operu verze 9 a vyssi ale v nizsich je to rozhozene a zase naopkjk to udelam pro nizsi je to rozhozene ve vyssich. No a ted bych potreboval pordit zda se na to mam vykaslat nebo ne a pripadne jak to udelat. A samozrejme bych byl taky rad za jakoukoli kritiku ohledne vsech ostatnich veci.
gyoja
Ve FF se nezobrazuje horní reklamní lišta, v Ff a Op ano.
Timy
BMAJTZ
- chybí titulek
- na stránce je dost přeDIVováno, obecně chybí jakákoliv sémantika, např:
- menu patří do nějakého seznamu
- chybí nadpisy
Miloš
— Neklikací logo
— <title>(zmínil Timy)
— Koho zajímá, kdo má svátek/narozeniny? Vyhodil bych.
— Do stejné kategorie („Veteš“) jako bod předchozí řadím informaci (v patičce) o počtu návštěvníků & online; alespoň mě jako návštěvníka to zajímá pouze na serveru http://herna.net/ v sekci Scrabble; jinak mám dycinky dojem, jakej je autor frajer (že to tak všechno ví) – totiž že se předvádí, machruje.
BMAJTZ
Profil *
jo tak to je fakt je predivovano semantika chybi to beru v uvah na 100% pokusim se opravit co to da, menu v seznamu taky beru, nadpisy a title je jasne ale tohle jen nahled. Diky pokusim se opravit
BMAJTZ
Profil *
Miloš: Title beru to je jasne, na narozeniny a svatek pro tridni web jako takovy mam jiny nazor ale to je jedno. Co se poctu navstevniku tyce tak to beru pouze informativne. Kazdopadne diky za kritiku pokusim se s tim neco i tak udelat.
Miloš
BMAJTZ
na narozeniny a svatek pro tridni web jako takovy mam jiny nazor
Promiň, uniklo mi že jde o školní web; pak neprotestuji a beru zpět, tam to opravdu smysl má.
BMAJTZ
Profil *
Miloš
Beru spíše bych ovšem opravdu potreboval s radou jak to odDIVovat pac me nejak nenapada jak to jinak udelat jsem asi jaksi ovlivnen jednim stylem ktery neni prilis esteticky.
BMAJTZ
Profil *
Miloš
Beru spíše bych ovšem opravdu potreboval s radou jak to odDIVovat pac me nejak nenapada jak to jinak udelat jsem asi jaksi ovlivnen jednim stylem ktery neni prilis esteticky.
Miloš
BMAJTZ
jak to odDIVovat
Do kódu jsem nekoukal (chystám se spat), takže obecně – je-li možné nahradit sémanticky neutrální (tedy s nulovým sémantickým významem) div něčím, co tam z logiky věci patří, je vhodné tak učinit. Více viz www.semantika.name
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.