Autor Zpráva
frances
Profil *
Dobry den prosim vas o kritiku meho navrhu na me portfolio diky
francesART
marvas
Profil
to zelené? to bude ako menu? mne to veľmi ťahá oči. Inač tá modrá je pekná, ale nad tými obrázkami (asi šablón) ju slabo vidno.
Railbot
Profil
Ta "zelená" je příšerná, taková se hodí maximálně na aktovky žáků základních škol, ale ne na web. Nebo pokud je cílem oslepit návštěvníky webu (bohužel ne krásou), tak ji tam máš správně.
flz
Profil
Ta "zelená" je příšerná, taková se hodí maximálně na aktovky žáků základních škol, ale ne na web
ta farba nieje zla, len je v zlej kompozicii
frances
Profil *
zelena bije do oci?ja mam LCD a prijde mi uplne v poho. Mozna by byla dobra i na aktovky...:D
s tou kompozici nechapu. Myslim ze to ma dobry pekny prehledny a cisty design a system je intuitivni.
zde edit
francesART2
Railbot
Profil
frances
Mám také LCD a ta "zelená" byla děsná. Teď je to o něco lepší, ale stejně - dej si spočíst kontrast té zelená a té bíle barvy co má text, to je k nepřečtění. Stačí trochu horší oči nebo světelné podmínky a nikdo na tom nic nepřečte.
P251
Profil
Ta zelená je dobrá (dodává tomu webu takový moderní vzhled), ale když je okolo bílá tak je to na mém monituru trošičku hůř čitelné, tak možná zkus nějaký jiný odstín nebo nějaký trik (stínování) a neboj se ztmavit ten stín pod položkami menu, vypadalo by to pěkně.
tozi
Profil
P251
trošičku hůř čitelné ? to si robiš prdel? šak ta zelena mi skoro rozbila monitor. :) ale jak si napisal fakt asi by bolo najlepšie zmenit odtien alebo nejaky efekt tam kapnuť.

frances
je to celkom pekny navrh, len ešte skus popracovať na tej zelenej , inak spoko :)
lefiath
Profil *
Ehm, já měl vždycky dojem, že moderní znamená také čitelný. Je mi líto, ale tuhle hrůzu nemůžu za moderní prohlásit ani omylem, LCD neLCD, barvy jsou naprosto příšerné a slovo kontrast tvůrci zřejmě nic neříká. Jinak by se nepokoušel o takové eskapády jako kombinace světle zelené a bílého textu. Je mi líto, ale zdaleka ne všichni máme LCD a pokud můžeš tohle u sebe přečíst, tak to jsi na tom dobře, ale já vidím rozplizlotinu.
Tony 66
Profil *
Já mám LCD a neni to o moc lepší...
fujky
D1ce
Profil
frances
Já mám teda oči na dvě věci, ale neinspiroval jste se náhodou na http://h1.cz/ ?
frances
Profil *
tak jsem prekopal barvy bude tam styleswitcher takze pro ty ktere to pali do oci jsou tady trosku ponurejsi barvy.

diky za vase nazory alespon vidite ze si jich vazim a beru je vsechny v potaz.
to dice ne neinspiroval.


http://www.klubovefilmy.net/al/PORTFOLIONEW2.jpg
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0