Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
http://www.phateweb.cz/projects/tyvia/start.htm
Zhodnoťte prosím návrh této stránky. Zatím je hotová pouze stránka titulní -
odkazy jsou vyplněny #. Nahoru ještě přijdou nejaké čtyři obrázky.
DJ Miky
Podle mě je tam moc barev. A chtělo by to celé zvýraznit, hlavně texty.

Ve Firefoxu po najetí na ty čtyři boxy problikne neexistující obrázek.
Miloš
Světle šedivý text na bílém pozadí je špatně čitelný – nedostatečný kontrast. Místo #ababab minimálně #585858
Ostatní barvy textu stran čitelnosti taky nic moc (což je z mé strany eufemismus!) , nemám chuť je testovat.

splňuje standarty“ nesplňuje standardy jazyka českého.

Ouška Web, Blog a Foto sice vypadají hezky, ale návštěvník je zmaten – „Jsem na webu, na blogu, nebo je to foto?“ – Zvýrazni aktuální záložku (viz např. Amazon).

Společnost tyvia Vás srdečně vítá – název společností malým písmenem?
Technologie s kterými pracujeme – za slovo technologie přidat čárku (případně i se místo s)

Toto již není chyba: Protože jde o UTF-8, není třeba některé znaky vypisovat entitami (např. ndash), lze je zapisovat přímo (třeba tato ve windows Alt+0150).
RiZe
Barvy jsou většinou odstíny zelené, co ale považuji za chybu je ceník jako obrázek. V případě, že si vypnu obrázky, jsem bez ceníku. Je dobře, že validátor nenašel zádné chyby, a to ani ve stylech. Co se týče těch barev, možná omezit barvy odkazů, jsou tam tři různé.

EDIT

S tím textem je to taky pravda. Ne všichni vidíme dobře.
Rellik
Vyber barev myslim nebyl zrovna nejlepsi. Pripada mi jako bych mel zamlzeny monitor. Nektere casti na mem LCD nejdou skoro precist vubec a pri prejizdeni textu mezi hornimi odkazy mysi. To nejak blika. Jinak celkove to vevypada zas tak spatne. Ale jak rikam vsechny barvy zkontrastnit!
ph@tE
Profil *
S kontrastem ještě něco udělám.
Neexistující obrázek si klidně problikávat může - zatím jsem nestačil ty čtyři obrázky vybrat a to probiknutí je způsobeno javascriptem, zatím to neřeším - nechce se mi do toho:-)
Aktuální záložka je zvýrazněna, ale hodně nedostatečně, ještě na to zapracuju
Gramatické chyby opravím, i když se jedná pouze o zkušební text
Na barvy se teda ještě podívám, díky moc za kritiku.

Pište ale své názory dál...
Miloš
ph@tE
Aktuální záložka je zvýrazněna, ale hodně nedostatečně
takže jsem si toho nevšim (rozdíl barvy je opravdu minimální). Aktivní záložka by měla být navíc spojena se submenu – zrušit pod ní (ale jen pod ní) tu bílou díru.
RaDeoon
Profil *
1)Nejde mi přečíst logo ... předpokládám že je tam Tyvia.net ostatní nepřečtu ... po ztučnění bych změnil tu šedivou za tmavší barvu ...

2) Nefungují mi 4 obrázky

... sakra ted jedu dolů a nejde mi přečíst skoro nic ... všechno má tak špatný kontrast ... třeba dlouho jsem dumal co je napsáno v těch tří rámečkách mini, standart(d?), profi
RaDeoon
Profil *
Aha tak vše co jsem napsal tu už bylo ... mě se nechce číst co je napsáno tak už asi reagovat nebudu v těch tématech
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0