Autor Zpráva
Glacier
Profil
Rád bych znal vaše názory na stránky http://04l-panska.wz.cz/index.php
-pokusil jsem se o "gumový" design i když se to při zvětšení písma trochu pohne :-(
-dál jsem si napsal guestbook, muj první php script, tak prosím o zhodnocení
-jinak mě zajímá jaký ze dvou designů se vám líbí víc
-uvítám jakékoli připomínky a rady ohledně kódu, zobrazení, validity a vůbec všeho
děkuji
none
Profil
vypada to docela dobre ale reklamu od wz bych dal na v
echny stránky ale dolu.pridal bych barvy je to takove neslane nemastné
Marty
Profil
- ta reklama wz tam vypadá přímo hrozně, přesunout dolů
- v menu nalevo není poznat co je odkaz a co není
- uvítal bych nějaký skrytý odkaz pro přeskočení navigace, uživatelé používající hlasové čtečky nebudou mít pak potíže
- v tom tmavým stylu je menu nahoře pod hlavičkou nevýrazné, stejně tak i jeho hover(žádný)
Acci
Profil
Lepší je světlý styl, já nerad tamvé stránky
Reklama se ti vkládá před doctype
Acci
Profil
Úvodní stránka není validní
Pokud chceš, aby byla validní i úvodní stránka, vlož tam, kam chceš vložit banner komentář <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->
none
Profil
Jo proctam je 2x menu?nahore a naboku
Glacier
Profil
s tou reklamou je problém, nikdy to nefunguje tak jak má. Ale ještě to zkusím dát do jiného souboru a includovat dolu.
s tou validito to vím ale nevěděl jsem co s tim, dik Acci
v tom tmavím designu je to horni menu bez hoveru, to vim, ale nenapada me barva ktera by se tam hodila a byla vidět, jako hover mam nastavene podtržení, ale nefunguje to a nevim proč :-(
Glacier
Profil
opravil jsem tu raklamu, ale nezdá se mi to lepší
Hadžim
Profil
Nevim, jestli to máš oštřený, ale zkus si do guestbooku napsat strašně dlouhý slovo bez mezer, nechěl jsem ti to zkoušet přímo, protože by to asi nepřidalo úrovni diskuze :o)
mat
Profil
- ten světlý styl by potřeboval hodně doladit - nevím, co je to dneska za módu psát světle šedé písmo na bílé pozadí (u horního menu šedé písmo na šedé pozadí) - špatně se to čte, písmo bych rozhodně ztmavil...
- ještě k tomu světlému stylu: ty proužky na pozadí kolem webu nahraď nějakým jednobarevným pozadím, nejlépe kontrastním k obsahu - tady by se hodila nějaká tmavší šedá (aspoň já to tak vidím)...

- a ještě ke stylům - je fajn, že dáváš uživateli vybrat styl vzhledu, ale pokud nabízíš i zobrazení bez stylů, měl bys dát na začátek každé stránky odkaz (kotvu), kterou přeskočíš navigaci rovnou na obsah. a ještě, když si zobrazíš stránky bez stylů, nevíš najednou, kde jsi - nápis z hlavičky zmizí, objeví se jen horní navigace - chtělo by to nějaké logo přímo v kódu, aby se zobrazilo i bez css

- levé menu - svádí mě to klikat na zábava, škola, ostatní a moc se divím, že nemůžu kliknout - tyhle slova bych asi vyhodil, a seřadil bych pod sebe jen ty klikatelné odkazy, uživateli nemusíš říkat, že výroky patří mezi škola a guestbook mezi ostatní...

a pár poznámek ke kódu -

neměla by hlavička xhtml dokumentu vypadat takhle? -

<?xml version="1.0" encoding="iso-8859-2"?><!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN"
"http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="cs" lang="cs">

- a v menu bys mohl použít místo těch pevných mezer css margin nebo padding

- ale co chválím - zvětšovací písmo i IE, autor chápe, že stránky nejsou jen pro tvůrce ale i pro uživatele...:))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0