Autor Zpráva
vcielkaisr
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

Prosím ohodnote moju web stranku, robím to len 3 mesiace a niektoré veci ešte neviem robiť a rada prímem odporučanie ale neslubujem že sa nimi budem riadiť uplne a aby ste vedeli mám ináč 40r. a všetko s pc aj s tvorbou stránky sa učím len sama a s pomocou www.jakpsatweb.cz a openoffice.org
habendorf
Profil
Toto je sekce Názor na můj Flash .
Anonymní
Profil *
V první řadě bych řekl, že OpenOffice je dobrý program, ale ne na dělání webů. Pokud se nepodíváte do kódu, tak se weby psát nenaučíte.

Doporučuji spíše program NVU pro psaní stránek formou wysiwyg, to znamená, co vidím, to dostanu.
Nebo program PSPad pro psaní přímo v kódu (HTML, CSS, atd...).

Jinak vaše stránky nejsou ani tak webovými stránkami, jako spíše kancelářskými dokumenty zobrazenými v prohlížeči. Když kliknu na úvodní stránce na nějakou kategorii, tak v ní chybí základní ovládací prvky pro návrat na hlavní stránku. Veškerou grafickou úpravu zastupují různé barvy a velikosti písma.
To, co jste se naučila v OpenOffice není bohužel psaní webů, ale pouze dokumentů. Ale 3 měsíce jsou krátká doba. Prostudujte důkladně jakpsatweb.cz - to je studna moudrosti. A nebojte se podívat přímo do kódu svých souborů. Není tak složitý a jeho znalost je po určité době nutností.
Fandím Vám.
Miloš
Profil
Pokud bych na takovouto stránku přišel jako nic netušící návštěvník, zběžně bych odroloval „stránku“ od začátku do konce, vrátil se na začátek a pokud bych vůbec na něco kliknul (tzn. pokud by mě opravdu recepty zaujaly, zcela bych ignoroval to, co se nachází pod úvodními odkazy – je toho moc, špatně se to čte a je to zanešeno spoustou barev a reklamy.

Přesně jak napsal přede mnou Anonymní – nejde ani tak o stránky, jako o kancelářské dokumenty zobrazené v prohlížeči. Nadto musím napsat, že ani jako kancelářské dokumenty to za mnoho nestojí – spousta nepřehledných barev, nadpisy jsou odsazené stejně jako všechny ostatní řádky, takže na první pohled není jasné, co k sobě (ne)patří – špatné členění.

Rozebírat jednotlivé prohřešky proti rozumné tvorbě webu nemá valný smysl; spíš naopak – daleko jednodušší je vyjmenovat klady. Vidím jediný – textový obsah, zamýšlený jako prvotní záměr, totiž právě ty recepty. Tedy – pokud jsou něčím zajímavé (sám nevařím, a tak se mi to nechce zjišťovat).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0