Autor Zpráva
igamenir
Profil
Další stránky, na kterých dělam, tentokrát blog pro gaye. Ještě moc nechápu ty značky bloggeru, takže to neni tak úplně, co bych rád. Moc uvítam jakýkoliv vaše připomínky a nápady. Dík :)


progaye.blogspot.com
gaything.blogspot.com

P.S. jako správce je tam sice jablonko, ale kódově ten blog spravuju já
tozi
Profil
čo mame natom hodnotit ved je to template, nie? ak nie tak pekna grafika :)
igamenir
Profil
je to založený na template, ale logo je pochopitelně vlastní a s pravým sloupcem sem dost zamával. Ale i když je to template, tak to pořád můžu upravit podle Vaši návrhů a připomínek.
RaDeoon
Profil *
Mě zajímá co na tom kodově spravuješ.
igamenir
Profil
No jasný, je to template. Já ho jenom přeložil do češtiny a změnil nějaké věci. Já ale taky nechci, abyste mě chválily nebo tak něco. Sem jsem dal odkaz, abych slyšel nějaké připomínky a návrhy, jak to vylepšit, a na ty budu reagovat já změnou v kódu či grafice.
Takže, moc vás prosím, když sme si to teď vyjasnily, můžem přejít k tomu, proč tu jsme?
Díky.
tozi
Profil
Dobre takže grafika je super, pravý stlpec je príliš veľký stačí tak 200 px, a celkovo roztahovaci layout sa mi zda pre takyto web divny stačilo by width="800px", oby4ajn7 text daj 12 a nadpisy 14 alebo 16 veľkosť.Inak pekna stranka
igamenir
Profil
tozi
Díky, aplikoval sem tvou radu a vypadá to o moc líp. akorát 200px bylo moc málo, tak mam 250

Někdo něco jiného?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0