Autor Zpráva
Tony 66
Profil *
co by jste tady vylepšily ? web
igamenir
Profil
- překrývá se mi nadpis s těmi znaky
- ať nemizí vybraná položka z menu
- hlavně: víc barev a nějaké logo, třeba s vlajkou

doplnění:
- ještě zvýraznění nadpisů v pol.systémech a odstavce v historii
- pročisti kód od br a zkus u těch obrázku experimentovat s floaty
Mistr
Profil
igamenir
co by jste tady vylepšily ?
Jsi holka že na to reaguješ?
Nox_lbc
Profil
co by jste tady vylepšili ?

všechno !
spytihnev
Profil *
souhlasím s Nox_lbc
igamenir
Profil
Mistr
Trochu jo - jsem gay. Ale nemyslim, že se to těch stránek nebo toho dotazu nějak týká. Nebo snad jenom holky odpovídají na dotazy s gramatickými chybami? To teda potěš pámbů :/

Narozdíl od ostatním jsem se aspoň snažil pomoct, místo abych spamoval.
habendorf
Profil
Nebo snad jenom holky odpovídají na dotazy s gramatickými chybami?

To jsi teda Mistra vůbec nepochopil. Kdyby to byla otázka pro holky, tak by byla gramaticky správná.

A teď k věci - říkám to nerad, ale kluci mají pravdu. Vylepšovat nemá cenu, nejlépe smazat a začít znova.
Mistr
Profil
igamenir
Narozdíl od ostatním jsem se aspoň snažil pomoct, místo abych spamoval.
Nemyslím si, že bych jen tak spamoval. Navíc jsem se snažil poradit spoustě jiných. Ovšem tím se zde teď nechci ohánět. Má poznámka chtěla autorovi sdělit, že je na webu velmi vhodné (a potřebné) dodržovat pravidla českého pravopisu. A podle nich bylo toto sdělení, jak jistě sám velmi dobře víš, určeno dívkám či dámám všeho věku a dětem.
Mistr
Profil
Tony 66
Kolegové Ti tady doporučují, abys začal stránky tvořit znova. Já bych ještě doplnil, co - alespoň dle mého - ve stávající verzi není dobré a čeho by bylo vhodné se pro příště vystříhat. Nebo vyvarovat, aby to nebylo tak archaické.

(1) Hodilo by se nějaké logo, hlavička. A na spodek stránky patička. To logo navíc udělej klikací.
(2) Nepodtrhávej nic, co není odkazem.
(3) Osvěž stránky barvami a obrázky. Nemusí to být barevné jak diskotéka, ale stávající stav je dosti strohý.
(4) Nepřehazuj položky v menu.
(5) V menu nějak odliš (barevně, pozadím) položku, na které stránce se aktuálně nacházím.
(6) Dávej si pozor na kontrast. Někteří lidé s vadami zraku by nemuseli Tvé menu přečíst (šedivou barvu prostě na bílém podkladu neuvidí).
(7) Na nadpisy používej tagy <h1> až <h6>. Je to i kvůli vyhledávačům, aby Tě lépe zaindexovaly.
(8) Děláš stránku o Japonsku a nemáš tam ani státní vlajku.


O Japonsku se toho dá napsat spousta. I údajů je široká škála - císaři, politický systém, státní hymna, geografie, zemětřesení, sport a olympijské hry v Naganu se slavným vítězství hokejistů České republiky ve finále nad Ruskem 1:0 gólem Petra Svobody, že? A další a další. Čili, máš-li rád Japonsko, klidně o něm web dělej.
Mistr
Profil
Tony 66
Na druhou stranu není všechno úplně špatné. Správně například používáš titulek stránky (tag TITLE v části HEAD). Ten má být na každé stránce jiný a to Ty máš!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0