Autor Zpráva
Iškuda
Profil
Prosím o kritiku tohoto webu, je to zatím jenom grafický návrh, obsah budu dodělávat později:

http://florbal.xf.cz/temp

Děkuji.

Profil *
Připadá mi to dost prázdné. Trocha barev by neškodila.
H13
Profil
mě osobně se složení barev líbí... řekl bych, že to bylo i záměrem...bílá, šedá, černá a do toho hezká oranžová v detailech, pro mě je to prostě příjemný na pohled
Bonduelle
Profil
hezké, jen u menu jak máš title tak bych vycházel #
Iškuda
Profil
To # asi vyházím, dík za připomínky.
Anonymní
Profil *
Co drobet odsadit od vrchu?
RaDeoon
Profil *
Mě se to teda líbí. Pěkné hovery u menu. Jen bych toho hráče dal z týmu DDM a ne z toho co to je ... to je nějaký Balrog Oilers ne ?
Anonymní
Profil *
Abych pravdu řekl, ten okraj na vypadá jak parte... Kdyby tam nebyly ty bílé mezery tak by z toho byl možná pěkný stín. Jinak aby to nevypadalo tak prázdně, zkusil bych udělat šedé pozadí a trošku té oranžové dát i do menu (oranžový proužek nad textem při hover)... a určitě zvětši odsazení textu od okraje té stránky.
RaDeoon
Profil *
Jen když přejíždím horizontálně přes menu tak na tomdle kancélařském počítači se to seká a zobrazí se až půl sekundy potom co na to najedu.
Iškuda
Profil
to je nějaký Balrog Oilers ne ?
Musel jsem použít jiný obrázek, jelikož našeho hráče takto vyfoceného nemáme. Ale zkusím to nějak předělat, uvidíme.

oranžové dát i do menu (oranžový proužek nad textem při hover)
To je docela dobrý nápad. Dík.
Boy
Profil
Mám jen dvě poznámky, a to k hlavičce:

1. Vlevo od fotky hráče je příliš volného místa.
2. Chtělo by to v návrhu hlavičky nějaký pohyb. Takhle to opravdu vypadá jako stránka, jež je věnována památce zesnulého hráče florbalu. Nad tím je třeba se vážně zamyslet. Myslím, že by stačilo přidat do hlavičky nějakou vhodnou křivku. Prostě to chce rozhýbat.
Iškuda
Profil
Boy
Zkusím s tím něco udělat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0