Autor Zpráva
amorekj
Profil
Tak mě můžete ohodnotit mojí první vlastní WWW stránku jak na diskuzi tak i na mé WWW stránce...
Heslo je do Návštěvní knihy : amorekj
Eddie
Profil
www.amorekj.ic.cz :)
Eddie
Profil
- strasne velke obrazky
- framy

- nemam pocit ze si to robil ty :)
amorekj
Profil
ja jsem to robil...
filip186
Profil
- Nečitelný text
- Udělěj miniatury obrázků

Proč je čtvrt sránky šedá a zbytek zelená? Hlavně v odkazech to vypadá divně.
amorekj
Profil
To jsem udelal schvalne aby ctvrt byla seda a zbytek zelena....a jaky prohlizec pouzivate???
Miloš
Profil
Jestliže stránka zabírá víc než 100KB, měl by si její tvůrce velmi dobře rozmyslet, jestli k tomu má opravdu pádný důvod. Tvůj výtvor má 2MB, což znamená že člověk s dial upem bude (jistě že nebude, uteče) stránku načítat 8 a půl minuty! Namítneš-li, že tolik lidí zase není, tak 1) tě nezajímají a ty pak nebudeš zajímat je, 2) je dost lidí s FUP, kterým skrouhnou limit na 64kb/s (načtení tvých stránek za víc jak 4 minuty); o rychlostech GPRS se ani šířit nebudu.

Další chyby odshora dolů:
— Pořád stejný <title> *** aha, ono jsou to frejmy;
— Neklikací logo
— Domu se píše Domů
ChatBoard ShoutBoard a BlueForm jsou a) zbytečnosti, b) englicko/emerycká kůl/vůl ohavnost (na jinak česky psaných stránkách)
— 90 – co je to za odkaz? Počítadlo v hlavním menu?
— Text je nečitelný: 1) špatný kontrast, 2) Text není bílý, jak jsi zamýšlel, protože se v CSS nepíše text="#ffffff", ale color: #ffffff; (případně zkráceně color: #fff;, nebo taky color: white;.
— Body chybí font-family; doporučuju font-family: verdana, arial, sans-serif;
— Text je nalepený na kraje; přidej padding (stačí 3px)
… Druhá fotka to jsme vodily slepý po lese a pak jsme se vyměnily. – ty jsi holka?
— V blogu máš uvedeno iso-8859-2, ale píšeš to ve windows-1250
— Modré odkazy jsou totálně nečitelné

Dál ať se smaží někdo jiný, jsem znaven (přitom to jako celek tak zle nevypadá).
Iškuda
Profil
Ještě bych dodal, že za tečkou nebo čárkou se píšou mezery. A za předložkama (v, s, z...) se píšou pevné mezery, tak aby skočily na další řádek, když jsou na konci.
Zkus odsadit text trochu víc od levýho okraje.

Zkontroluj si kódování stránek, nezobrazujou se ti na některých stránkách korektně háčky a čárky.
amorekj
Profil
Tohle je fakt starý...
Petr Tichý
Profil
amorekj
Tak proč to do ****** vytahuješ? (cenzura vlastní)
Mistr
Profil
Čím se liší toto hodnocení od hodnocení http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=51 088 - to názorům tamních kolegů nevěříš?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0