Autor Zpráva
pafkoo
Profil
čau, tady je návrh na design mého blogu. pořád se snažím udělat něco s čím budu plně spokojen ale nedaří se. třeba to teď vyjde. co na to říkáte?
tady je odkaz
jonge
Profil
pafkoo
Není to špatné, ale zkus přidat trochu víc grafických prvků a přidej barvy.
pafkoo
Profil
tady je verze s barvou odkaz

grafické prvky přidám snad jedině ke jménu autora článku, k datumu apod., nechci tam dávat obzvlášť nějaké velké grafické prvky, ale nebráním se tomu, takže když napíšeš jak by sis to představoval ty, tak zkusím něco vymyslet.
george
Profil
Víc obohať vrchol stránky, jinak je to hezké. ;)
pafkoo
Profil
george: myslíš ten bílý pruh nahoře? ja nevím co tam dát, nenapadá tě něco?
Boy
Profil
Zatím mi to připadá, že je to jen pár grafických prvků daných dohromady, jenž se k sobě příliš nehodí.

Všechno by se dalo prominout, ale doslova mě bije do očí nápis Hledat úplně nahoře v kurzívě. Vypadá to docela šíleně.

A pokud ještě stále řešíš, co dát nahoru do toho bílého pruhu, tak bych doporučoval třebas tzv. drobečkovou navigaci, tedy něco ve smyslu: Jste zde: http://pafkoo.net > Hlavní stránka.
blazen
Profil *
nelíbí se mi tam to políčko hledej
pafkoo
Profil
Boy: máš pravdu, teď jsem se na to podíval a není to zrovna pěkné. mám na mysli to tlačítko hledej. ta navigace není špatný nápad jen nevím jak na něj, ještě jsem to nikdy neřešil.
pafkoo
Profil
tak už jsem tam zkusil dát novinky nahoru. podívejte se na web. dobrý nápad nebo je to tam k ničemu?
yenna
Profil
aktuality nahore? zajimavy napad, ale myslim, ze si toho nikdo moc nevsimne..... co takhle tam nechat jen ty dva odkazy vpravo a jinak zbytek cisty? na cele strance mas spoustu psaneho textu, tak at se to moc nerozbiji....

u tech zpetnych odkazu zkus zrusit podtrzeni, zbytecne to na sebe stahuje pozornost....

jinac se mi celkova grafika libi, ten text v hlavicce je dobry napad, sice se mi to nechce cist, ale opticky to pusobi dobre ;)
pafkoo
Profil
yenna: dík. k těm aktualitám nahoře. já bych je tam ani nedával jsou tam "z nutnosti". bez toho to vypadá prázdné. ty odkazy zkusím, ještě jsem se nad tím moc nezamýšlel.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0