Autor Zpráva
victor
Profil
ohodnotte prosim moji stránku http://victorspage.czweb.org/ ....jak se vam libi styl a co by jste kdyztak vylepsili nebo uplne zmenili nebo dokonce vypustili...predem se omlouvam ze je stranka optimalizovana pro sirokouhle zobrazeni a to pro vyssi nez je je 1024...coz byla chyba jak se ukazalo
Railbot
Profil
To je základ optimalizovat pro všechna rozlišení. Divím se, že tobě se to ukázalo až později. To jsi netušil, že většina lidí má 1024x768 nebo i menší rozlišení?
Nelíbí se mi blikající text, prasácký kód (píšeš v XHTML, máš ukončovat nepárové ragy)...ani se mi to nechtělo blíž zkoumat.
Miloš
Profil
První dojem? Odpadkový koš, počítadlo a šroubek. Jestli je tam něco důležitého, tak je to dost malé, nečitelné… Zkrátka jako typický návštěvník to hledat nebudu, protože nejsem dostatečně trpělivý. Odcházím a už se nevrátím.
Neuronic
Profil
S tím kódem souhlasím, je to hnus. A jinak k designu, podle mě to je slátanina obrázku, strašně nepřehledné a dost dlouho se to načíta, neoptimalizované pro menší rozlišení !!!.
marvas
Profil
tým prasáckym kódom myslíte tých asi 20 <br> za sebou či ešte niečo?
george
Profil
Prozřetelnost, co není dobré :

* Přecpanost CSS, je to zajímavé, ale vůbec nevím o čem ta stránka je, sice tam je pajďulák s odpadkovým košem, ale nevím co to znamená, jestli sběr odpadu nebo tak?
* Velké množství EN výrazů, jestli to je český web, budíž, ale já bych to neuznal
---
Kód :
* Struktura je celkem dobrá, líbí se mi strictní kód, až na prostředek kódu, fuj :

<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><b r><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br></span></p>


Shrnutí: Víc piš a míň kresli. ;)
// Toť můj názor
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0