Autor Zpráva
Joska
Profil *
Prosil bych o váš názor na http://joska.xf.cz - stránky neběží pod ie, ale cílem nebylo vytvořit stránky fungující všude...
swetko
Profil
<h4 align="center">&nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp
&nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp You ...???

optimalizováno pro mozilla firefox - blahozelam optimalizoval si web pre cca 15% uzivatelov

aky problem si to mal z gifom? nastavit mu priehladne pozadie?

celkovo zaujimavy napad, ale priliz sede bolo by tam frcnut nejaku tu farbu
Miloš
Profil
Další frajer, co umí anglicky? Vždyť je to pro ostudu. Web je česky, tak proč ne navigace? Připadáš si kůl? Já si kvůli takovým jako ty už připadám jako přeskakující gramodeska. Fuj!

Úhlopříčné menu je poněkud, ehm, neotřelé. Bude mít, myslím, spoustu příznivců a stejnou spoustu odpůrců. Být tebou, nedal bych na nikoho z nich, pokud jde o líbí/nelíbí. Co je ale hodně zběsilé – viz obrázek:

Chtěl jsem kliknout na odkaz – podtržený text je přece odkaz, ne? Dokonce se změnil kursor, že jako opravdu link. Jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistil, že je to link z menu obout mě (obdélník je holt obdélník).
Nikdy nepodtrhávej to, co není odkaz!
To, co je odkaz, nech v základním tvaru vždy podtržené
(vyjma menu, tam případ od případu).

S vypnutými obrázky se menu chová dost zběsile.
A s vypnutými styly je to k popukání:


Něco málo o tě? O tobě by bylo o mně. Můj bábiček bít taki dóbra sokolófna.
A že by v kódu jeden sémantických značek (nadto správně použitých) pohledal, o tom ani nemluvně. Uááááá.
Peca
Profil
Překvapilo mě, že v odkazu na mail je předmět "skolni web". Určitě je to školní? Nikde o tom není ani slovo.
Víc se mně líbí to vodorovné menu v galerii. Třeba už jenom proto, že nemusím pořád skrolovat.
V menu mně chybí hover. A taky odkaz na úvodní stránku (v hlavičce je málo).
K čemu je to nefunkční políčko s pochybným tlačítkem?
Porušuješ pravidla wz.
RaDeoon
Profil *
Tak stránka je hrozná... alespon v IE což je český nejpoužívánější prohlížeč... Všechno přetéká, menu zalézá do textu atd ... hrůza.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0