Autor Zpráva
keroman
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

Viem ze je to nic moc, ale je to moja prva stranka...este na tom pracujem. Tak vas len poprosim o kritiku a po pripade o nejake napady. Hadam to az tak hrozne nie je. Dakujem.
http://dentalnahygiena.tym.sk
XXX
Profil
Jako prvni stranka to neni spatne ;) Jen tak dal... Ale s tema animacema opatrne.. casem prijdes na to, ze mene je nekdy vice ;)
keroman
Profil
dakujem :)
Jiřík
Profil *
Není to špatné. Má to svou atmosféru v dobře zvolené barvě, ale trošku mě ruší to mizení fotografií. Přechody jsou ok, ale je to jako blikání. A také si myslím že té grafiky je tam moc. Všechno se tam hýbe, to mi přijde jako rušivé.
Datumový řádek mi připadá celkem zbytečně velký. Jak velkou roly hraje v dentální hygieně informace o času a datumu včetně toho kdo má dnes svátek?
Pro profesionálnější dojem bych dodal informace o tom jaké techniky a přístroje dentista používá.
Také by mohlo dobře posloužit možnost online reservace.
keroman
Profil
dakujem velmi za nazor....stale na tom este pracujem
Martin
Profil
keroman
Co tě vedlo k použítí flashe?
keroman
Profil
ha...to aj ja som sa nad tym zamyslal...neviem.prisiel mi pod ruku a chcel som sa s tym naucit robit.Neviem ci pri nom zostanem ale zatial sa mi paci :)
dredie
Profil *
je to hrozne, ale hrozne pomale (a tim nemyslim upload).... vsechny animace na muj vkus trvaji strasne dlouho. Jinak samotna stranka je takova prumerna.... neublizi ani nenadchne. Osobne mi dost vadi fonty z typografickeho hlediska, ale to muze byt jen muj osobni problem... ale proste velka kurziva je des bes :) Co se tyce samotneho layoutu, tak bych byl spise skepticky.... stranka je dalna standartnim ramcem, coz je dobre, nicmene jeho zpracovani pusobi az prilis amaterskym dojmem. Nicmene pokud prihlednu k faktu, ze se jedna o prvotinu, je vsechno tak jak ma :)

D.
keroman
Profil
ok...tak s tym suhlasim ze sa to moze zdat pomale :) len som si to ani nejak nevsimol. Az teraz :(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0