Autor Zpráva
ceflapoyd
Profil *
hoj..mohli by ste mi skritizovat stránku...a nešetřte mě.
dík - v mozille mi to nějak lítá(to snad doladím) dík ještě jednou
http://www.ceflapoyd.info
SuE
Profil
vitaj, tak se na tebe zrovna vrhnu :-)
Docela se mi to líbí, do kodu at koukají odborníci, ja si to jen prohlídla jako Máňa z Horní Lhoty

ten hover efekt u menu by chtělo upravit - zmenit barvu písma je to black on black :-)
hoď tam třeba na color: white nebo oranžovou)
Obrázky v textu (paintball a webgame namátkou ) by měly být líp obtékané - je tam díra.
V mozille ti ulítá patička - zkus tam hodit clear: both do ní nebo před ni

Bleší písmo, co nejde v IE zvětšovat :-(

Ta animace u toho auta je dobrá vychytávka :-)) , škoda, že je to tak velké

Nedráždi s tím klikáním na banner, když tak to dej někam dolů, spíš jako prosbu
Martin Kuželka
Profil
Sice nejsem odborník, ale snad mi SuE dovolí, abych se (nejenom) do kódu podíval :-)

1) Jelikož se jedná o xhtml 1.1, což je xml, měla by se na začátku dokumentu objevovat deklarace xml s určeným kódováním. Deklaraci xml s určeným kódováním je třeba určit vždy, když se nejedná o kódování utf.

2) Doporučil bych použít místo div s třídou nadpis pro nadpis, značky h1 až h6, které jsou pro nadpisy určené.

3) Nějak předivováno - obrázky, které slouží pouze jako součást layoutu je lepší definovat jako pozadí v CSS. Na druhou stranu musím aspoň pochválit, že mají prázdný alt.

4) Angličtina je sice IN, ale je nutné ji takto kombinovat s češtinou? Jeden nadpis česky a další anglicky.

5) Odkazy na stránce Paintballu nefungují - používáš zpětná lomítka (http:\\) = špatně, správně jsou normální (http://).

6) k čemu slouží ty nedělitelné mezery u odkazů na Interval, ... ?

7) Imho trochu nevhodně používáš třídy. Zrovna u něčeho jako je rozvržení stránky bych volil v mnohých případech IDecka.

8) To menu s těma šipečkama bych udělal pomocí seznamu a ty šipečky jako obrázek v CSS.
SuE
Profil
Martin.K :-))) heh, ceflapoyda znám z owebu, tak proto tam bylo to vitaj, a Máňa ze Lhoty .. kdokoliv z radičů tady je větší odborník než já, takže do kodu se nemontuju.
ceflapoyd
Profil *
jj dík... s tim h1-h6 to udelam na to sem uplně zapoměl...dík : )
ceflapoyd
Profil *
SuE: k tomu hover efektu..já sem si snim hrál, a už sem ho nevrátil : ) ...jinak tam mám oranžovou... : ) dík
Juraj
Profil *
Mozilla 1.6 800x600

Menu takmer necitatelne, sirka textov v blokoch je vacsia ako bloky samotne, oranzova je akasi agresivna :)
ceflapoyd
Profil *
juraj: to vím...nahoře jsem to psal...ale díky : )
FAk
Profil *
ty tam máš sice odkaz na Firefox, ale v mozile to mam pekne rozházený
bojars
Profil
Ja viem. že by som sa mohol za to hambiť, ale ja pužívam IE 5.5 a tam vidím akosi veľa zelenej plochy a pár drobne popísaných obdĺžničkov (rozlíšenie 800×600), naľavo prázdno, menu vpravo, tiež mi to pripadá dosť rozhádzané. tak z kúta do kúta... mysli aj na nás, čo používame "Billove huncútstva".

Firefox: to je už "iné kafe", už viem, ako to má vyzerať, len hlavičky a päty tých textových obdĺžnikov sú odtrhnuté asi o päť pixelov.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0