Autor Zpráva
pepej
Profil *
co si o tom myslite ?
lopik
Profil
www.st-martins.cz
lopik
Profil
neviem co chces hodnotit. ten jeden obrazok a v nom necitatelne pismo? tak to si potom robis srandu. ani kod nie je moc uchvatny. cakal by som ze ten kusok kodu co tam je by mohol byt aspon validny ale ako vidim mylil som sa.
pepej
Profil *
nevim, nazor na stranku.. je to proste jednoduchej webik.. to je cely.. proc je to pismo necitelne ? to nechapu..
lopik
Profil
lebo dost splyva s tym obrazkom. myslim ta farba pisma. skus ju zmenit a pripadne by som zmenil aj font.
pepej
Profil *
to lopik: no kdyz jsem se podival na tvoji stranku, ktery jsi vytvoril, uz je mi jasne kam miris.. mas proste asi trochu jinou predstavu o formatovani textu na strance :) ale tohle je webik pro butik, takze jsou zde spise jine atributy nez 100 pro citelnost..
s tou validitou to je samo.. proto to sem davam , aby me lide poradili.. nejsem profesionalni webdesigner.. a CSS sem se nedavno zacal ucit..
pepej
Profil *
co se designu tejka, spis chci, aby to nebilo do oci.. ten text tam in fact neni moc dulezitej..
dulezitej je celkovej dojem pro me.. neni to blog ani slevovej web.
lopik
Profil
pouzivaj u obrazkov alt cize nahradny text. ber to ako radu. inak myslim si ze ked vytvoris nejaku stranku ktora je urcena na prezentaciu tak by mal byt text citatelelny.
smajli
Profil
pepej
kdybych byl žena, tak po spatření toho obrázku bych si řekl - sekáč a ne butik
pepej
Profil *
to smajli: to ale neni moc k webdisajnu, ale diky za nazor..
smajli
Profil
pepej
no měl jsem za to, že stránka má prezentovat obchod se značkovými oděvy
quinux
Profil
pepej
V katalogu je pěkná baba .. to je tak vše co se dá ohodnotit ;o)
pepej
Profil *
provedl jsem zmenu na strance.. tak se podivejte..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0