Autor Zpráva
dinkousek
Profil *
Prsím uhodnoťte moji stránku dinkousek.wz.cz. Chtěk jsem aby byla hezká.Ale zdá se mě že není nic moc že na ní něco pořád chybí. Obsah neberte.Tam nic není.Logo budu předělávat a v budoucnu bude i klikací. Máte nějaké připomínky?
Railbot
Profil
Tvůj první web? Zřejmě ano. Skoro nic tam není, tak aspoň pár doporučení - nedávej si na web animované ikonky, je to zbytečné. Přečti si něco víc o CSS a nastyluj odkazy, používej barvy...
dinkousek
Profil *
a něco přesnějšího??Jak ten web zvíraznit?
Nox_lbc
Profil
a něco přesnějšího??Jak ten web zvíraznit?

Zvýraznit? ... můžeš tam třeba dát žluté pozadí ... nebo červené ... nebo ještě lépe křiklavou zelenou (Lime) ... to se zvýrazní, ani nebudeš vědět jak ...

P.S.: Prohlížej různé weby, inspiruj se, tvoř ...
Railbot
Profil
Nox_lbc
Ty ironický žvásty si můžeš přeci nechat od cesty, když jde o začátečníka...
dinkousek
Profil *
Původně mě bylo inspirací tohle ale potom jsem si řekl že nechci kopírovat a tak jsem začčal tvořit sám no a dopadlo to hrozně. Asi je to celé divné.Budu to asi celé předělávat.


Můžu se zeptat?pokud bych to celé předělal tak když bych to chtěl zhodnotit tak mám založit nové téme nebo mám pokračovat v této diskusi.
Nox_lbc
Profil
Railbot Tak promiň, myslel jsem, že to stejně nikdo nečte ...

dinkousek Předělávej, pokračuj v tomto vláknu ...

P.S.: Tak jsem nakoukl do tvého CSS zdrojáku ... zkus tam dát tohle a doupravit si to dle potřeb ...


#menu a
{
display: block;
color: white;
width: 150px;
color: white;
margin-left: -20px;
padding: 5px;
line-height: 1em;
}
#menu a:hover
{
color: white;
background-color: #5EB8E6;
width: 150px;
}

#menu a:visited
{
color: white;
}
george
Profil
Toto nejde komentovat, jestliže v html děláš kratší dobu jak 2 měsíce gratuluji, ale rozhodně se uč i pracovat s css. Jinak stránka není pro běžnou prezentaci vhodná, uč se další fígle.
>!!! Nepiš na web své údaje o sobě, na internetu to není příliš chytrá věc. !!!
Railbot
Profil
george
Nepiš na web své údaje o sobě, na internetu to není příliš chytrá věc
Proč prosím tě? Myslíš, že za tebou přijedou jehovisti a ukradnou tě? :D
Nox_lbc
Profil
Proč prosím tě? Myslíš, že za tebou přijedou jehovisti a ukradnou tě? :D

V lepším případě Mormoni ;-)
dinkousek
Profil *
moc dík ale asi to budu stejně předělávat.Ještě nevím. Dal jsem tam ten kód ale teď mě to mezi odkazama vytvořilo takovou divnou mezeru:(
george
Profil
Railbot
První zásada na internetu, nepiš nic o sobě, jediné co po sobě zanechej je dojem a IP adresa, rozhodně není dobrý psát na internet vše.
Railbot
Profil
george
Zajímavé. Ty jsi nějak paranoidní? Nebo proč by člověk o sobě nemohl napsat, kde bydlí, své jméno a věk? Není se přeci čeho bát. Nehledě na to, že téměř vše se dá celkem snadno dohledat a stačí na to jen pár nástrojů.
mates
Profil
tesi me ze se pise o mem blogu jako o vzoru, rekl bych ale ze je to predcasne, jelikoz web je zatim ve vyvoji a jeho podoba se jeste zmeni.....ale diky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0