Autor Zpráva
Human
Profil *
Ingrove Co rikate na tyto stránky a i ty ktereé jsou v referencích a v hostujeme díky za ohodnoceni Miroslav Plíhal Ingrove.com s.r.o.
Nox_lbc
Profil
1) příliš vysoká hlavička ...
2) nekvalitní a nečitelný text v hlavičce
3) nečitelná zelená v menu
4) malé implicitní písmo
5) kód není pěknej ...

- <a href="?page=Contact"><span>Kontakt</span></a> Důvod ?
- <font size="-2"><br/> To si odporuje ne ?
- tři nadpisy H1 .. světe div se ...
- nesmyslné konstrukce, obezličky, spousta BR ... tfuj
blazen
Profil *
no tak ke kódu:
máš v tom docela zmatek. v doctype máš psaný něco o tom že používáš html, tak proč tam je <br />??

ale design se mi docela líbí...
smajli
Profil
první co mě padlo do oka byly ty čárový kody, myslel jsem, že to jsou odkazy, ale ono nic :-)

a to písmo v menu je takový malý a nevýrazný, musel jsem zaměřovat mouse, abych se trefil
george
Profil
Tágy jsou úděsné, pokud už tedy používáš editor s pohledem na stránku, vyčisti kód ručně nebo nějakou čtečkou, hrozně světlá barva zelený, sedím u PC už 2 hod a abych se namáhal číst, co tam je, tak to jdu zpět ke svému php :) a jediné co se mi zdá zajímavé je text, což je tedy 60% úspěchu pro běžného zákazníka.
Human
Profil *
A co říkáte na ten Javascript v Referencích a jinak ty všechny stránky tam jsme taky dělali my tak jestli se taky podíváte budu vděčnej.
Human
Profil *
Třeba ještě sem Ponda
Human
Profil *
Tedy Ponda
Nox_lbc
Profil
A co jako, vždyť tam je jen pár obrázků a fůra reklamy ... s tím běžte an pouť ...
Anonymní
Profil *
Reaguji na Humana ve věci Ingrove.com:
1) Obrázek v hlavičce se mi příliš nelíbí. První písmenko zleva je rozmazané, ale také pořádně velké, takže tam vidím „sin grove“.
2) Světle zelená je na bílém podkladu špatně čitelná.
3) Vizuálně mi tam dole chybí nějaké zakončení. Zleva i zprava je stránka orámovaná, zespoda nic.
4) Písmo je bezdůvodně malé, vypadá to prázdně.
5) Logo neodkazuje na úvodní stránku, jak bývá zvykem.
6) Písmo nejde v Exploreru běžným způsobem zvětšovat.
7) Na podmenu Služeb se nedostanu bez zapnutého/podporovaného JavaScriptu.
8) Co to je „Home“ & what is it „O nás“? Proč jste nepřeložili i ostatní položky menu do rozličných cizích řečí?
9) U Objednávky vidím pod nadpisem „Order“ pouze text „ahoj“. Nikde nevidím kolonku, kde bych mohl na slušný pozdrav slušně odpovědět.
10) Zdrojový kód nectí sémantiku.


Reaguji na Nox_lbc:
- <a href="?page=Contact"><span>Kontakt</span></a> Důvod ?
Box model. Neznáš?

- <font size="-2"><br/> To si odporuje ne ?
Ne. Čím si to odporuje?

- tři nadpisy H1 .. světe div se ...
Důvod? Ano, v tomhle případě ty další dva nadpisy jsou spíše podnadpisy, ale proč by se měl svět divit použití více <h1> na jedné stránce?


Reaguji na blazna:
v doctype máš psaný něco o tom že používáš html, tak proč tam je <br />??
Kdyby měl v <!doctype> psané něco o XHTML, nic by se nezměnilo, neboť ta deklarace neurčuje syntaxi. Tak či onak je správně <br>, poněvadž <br/> značí konec řádku a většítko.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Anonymního:
Moje řeč, pod toto se plně podepisuji :-)
habendorf
Profil
Chamurappi: LOL ! Je fakt, že je to lepší než napsat "To jsem byl já, zapomněl jsem se přihlásit." :o)
Nox_lbc
Profil
Chamurappi

Box model. Neznáš?
Asi mi to nedochází. Vďyť tam má pár textových odkazů pod sebou ... Dodatečně: Proč to "sakra" nemáš v UL seznamu ? ;-)

Ne. Čím si to odporuje?
Odporuje se tam nehodí že? ... co třeba: "Tén kód je nehoráznej balast!" ?

Důvod? Ano, v tomhle případě ty další dva nadpisy jsou spíše podnadpisy, ale proč by se měl svět divit použití více <h1> na jedné stránce?

Nadpis H1, podnadpisy H2-H6 ... nevidím důvod k téhle poznámce ... jen to vyzdvihuje mojí předchozí větu (radši ji ztučním ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0