Autor Zpráva
Piper Halliwellová
Profil
Předem upozorňuji moderátory, že se nejedná o moji stránku na websnadno, jedná se o moji novou stránku (najdete zde ) ale jedná se o moji novou stránku dělanou sice na webparku, ale s pomocí tohoto webu jak můžete vidět z položky CSS (akorát sem si dala červený písmo).
Předem děkuji za vaše služby, sou fakt super!

Pro všechny:
PS: Koukněte se na moji stránku která je zde.
Marty
Profil
Mám dvě rady:
1)odstraňte to pozadí, je to moc rušivé
2)podtrhávejte jen odkazy, nikoly nadpisy
Piper Halliwellová
Profil
Marty: Ano, tuto stránku sem udělala včera a trvám na jiném pozadí. A s těmi odkazy, to spravím =)
habendorf
Profil
Piper Halliwellová:trvám na jiném pozadí - někdo ti snad brání?
Ba2s
Profil
:) No je tam pár chybek k opravení ale co je opravdu třeba opravit, je to že máš soubor uzavřený </html> a následně potom máš hlavičku stránky!......
Piper Halliwellová
Profil
habendorf: Nebrání, ale každopádně pozadí určitě změním až to tam bude vylepšené =)
Ba2s: Třeba chci hlavičku víš? =))
Ba2s
Profil
ne, samozřejmě jsem to myslel tak že hlavičku máš tam kde se každopádně většinou nedává :)
emil zatopek :-)
Profil *
kdyz se divam na ten tvuj web, tak mi prijde jako delanej v automatu na webparku :D
Piper Halliwellová
Profil
Ba2s: Ale já ji většinou dávám. Máš zase nějakou přihlouplou námitku?
emil zatopek :-): Vážně? Hm, tak to se mýlíš a i kdybs svoje tvrzení nechal, tak ti odpovím takto: Na webparku je textový blok takže vlastně nemůžeš rozeznat jestli je to dělaný na webparku nebo v obyčekným textovým bloku =) Já osobně říkám že to normálně v textovým bloku.
Miškin
Profil
nu trošku mi trvalo než jsem se rozkoukal na úvodní stránce, chtělo by to líp vyznačit vztup na stránky..
habendorf
Profil
Piper Halliwellová: Víš co Piper, normálně jdi do háje. Hodíš sem svou stránku do sekce názory a pak se tu vysmíváš lidem, kteří se ti s dobrou vůlí snaží poradit. Ba2s má samozřejmě pravdu. Jestli chceš svůj web dotáhnout k dokonalosti, tady máš něco pro inspiraci .
Ba2s
Profil
For Piper: no comment...
Díky habendorfe, plně s tebou souhlasím :-))
mat
Profil
piper evidentně nestojí o rady, končíme...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0