Autor Zpráva
fanky
Profil
Ahoj, zdravím všechny, asi je to tady více hodnocení kódu (na to taky dojde), ale předkládám dva grafické návrhy webu, je to tedy odkaz na blog, ale snad tím neporuším některé z pravidel. Kdyžtak mě prosím upozorněte.

Je tam vše vysvětleno, chtěl jsem ještě požádat, abyste byli trochu shovívaví, dal jsem kdysi svoji stránku k zhodnocení na jednom fóru a přisly odpovědi jako humus, to snad nemyslíš vážně apod.

Avšak jakákoli konstruktivní, i ostrá kritika vítána. Nuže:

http://charon.hkfree.org/pitrysek/index.php?text=19-navrh-webu-i

http://charon.hkfree.org/pitrysek/index.php?text=20-navrh-webu-ii
Anonymní
Profil *
nic moc....
Anonymní
Profil *
Celkem pěkné, řekl bych dosti profesionální.
Danburger
Profil
obo dvoje je nic moc...
quinux
Profil
fanky
Je to jednoduché a v pohodě. Co mi vadí je ten formulář na přidání komentáře, vypadá divně.

Jinak nechápu tu úchylku se cpaním adsense před text. Chápu, že si chceš něco na provoz webu přivydělat, ale takovéhle vnucování reklamy mě jako návštěvníka odrazuje.
fanky
Profil
quinux ahoj, díky za kritiku, ale ja nemyslel ten blog, ale ty dva grafické návrhy webu, ten digitex a ty medicínské stránky :-)

google adsence terpve zkousim, ze zvedavosti, jsem samozrejme rad za kazde kliknuti,, asi předělám, ale jsem teď mimo domov a nemám přístup na ftp, respektive too lazy net tady, tak až doma, pardon za OT
Railbot
Profil
Příliš jednoduché. Moc výrazný stín. A otázka - proč jsi nedal odkaz přímo na ty obrázky? Takhle je to blbé, jelikož se mi ten náhled ani nevejdena obrazovku a šaškovat s oknem, abych to nějak posunul nemíním.
quinux
Profil
fanky
:D promiň, nějak jsem se zamyslel a zapomněl co hodnotím. Ten první návrh je lepší, ale to menu zarovnej na jednu stranu a nenechávej ho centrovaně.

Ten druhý návrh se mi vůbec nelíbí a už vůec né to levé menu, které je moc odsazené a takové divné.

PS. příště dej odkaz přímo na ty návrhy ;o)
fanky
Profil
guinux, Railbot děkuji za kritiku, za odkaz na blog se omlouvám, ale bylo to taky kvůli lidem, kteří sem nechodí a lezou na můj blog, tak aby taky viděli, jinak se chystám udělat galerii webů a budu to hazet do ní potom a dávat pak odkazy přímo na ty stránky, tímto se omlouvám
fanky
Profil
guinux, Railbot děkuji za kritiku, za odkaz na blog se omlouvám, ale bylo to taky kvůli lidem, kteří sem nechodí a lezou na můj blog, tak aby taky viděli, jinak se chystám udělat galerii webů a budu to hazet do ní potom a dávat pak odkazy přímo na ty stránky, tímto se omlouvám
fanky
Profil
guinux, Railbot děkuji za kritiku, za odkaz na blog se omlouvám, ale bylo to taky kvůli lidem, kteří sem nechodí a lezou na můj blog, tak aby taky viděli, jinak se chystám udělat galerii webů a budu to hazet do ní potom a dávat pak odkazy přímo na ty stránky, tímto se omlouvám
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0