Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj, kritizujte, pište názory, vše uvídám, moc díky! moje firemni stranky
Nox_lbc
Profil
old-school grafika, laciné gradienty ... čekal bych něco moderního, jednoduchýho ...

proč ceník ke stáhnutí (navíc ve čtyřech formátech) ? Vždycky, když mi někdo nabídne něco ke stáhnutí odmítám, proč bych se s tím měl jako zatěžovat, chci jen kliknout a vidět ...

přijde mi to vskutku nepřehledné a matoucí ... formátování textu také není ideální ... neklikací logo ... kód je k smíchu ... nechápu, proč to dáváte k zhodnocení ... leda, že to je web konkurence a vy se teď smějete pod fousy ;-)
Anonymní
Profil *
Nox_lbc: No, nějak nerozumím tomu, proč je kód k smíchu... Kritizovat umí každý, ale říci konkrétně, co se ti na kódu nelíbí to už je jak se zdá horší...
Anonymní
Profil *
Nox_lbc: ještě k tomu kódu - web obsahuje kompletní bezdatabázový redakční systém včetně statistik návštěvnosti, dále má online formuláře, návštěvní knihu, zabezpečené přihlašování uživatelů.... Takže až tak k smíchu ten kód není...
habendorf
Profil
Anonymní:

Nox_lbc ale nekritizoval funkcionalitu, kterou zde vyzdvihuješ, ale html kód. A ten opravdu skvostností neoplývá.

<span class=copyright>&copy GHelp, 2006&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;|&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;


Tohle prostě fakt není to pravé.

<form action=prihlasit.php method=post>

</div>


Křížení tagů. Takových věcí je tam spousta.
Anonymní
Profil *
habendorf: díky, opravím a kód si projdu. dík moc.
Mistr
Profil
Anonymní
(1) Neklikací logo již bylo zmíněno.
(2) Nadpis ...vítáme Vás na svých stránkách... je prakticky nečitelný. A pro lidi s vadami zraku nečitelný vůbec.
(3) Jedná se o statické stránky, takže bych se zaměřil i na výskyt stejných slov na koncích řádků nad sebou.
(4) Chybí nějaký hover odkazů.
(5) Ve formuláři ve stránce http://www.ghelp.kvalitne.cz/servis_opravit.php si oprav Jak jste se o nád dověděli? na Jak jste se o nás dozvěděli?.
(6) Oprav si text Digitalizací nebo-li převodem získáte z Vaší MC audiokazety plnohodnotný hudební disk CD, přehratelný v libovolném CD přehrávači (HI-FI věž, discman, PC...). ze stránky http://www.ghelp.kvalitne.cz/digit_mccd.php na text Digitalizací, nebo-li převodem, získáte z Vaší MC audiokazety plnohodnotný hudební disk CD, přehratelný v libovolném CD přehrávači (HI-FI věž, discman, PC...). A ve stránce máš spoustu dalších chyb (chybějící čárky atp.).
(7) Osobně se mi příliš nelíbí ty barvy.
KuKu
Profil
Seš drahej:D
Nox_lbc
Profil
to co vyzdvihnul habendorf je jen zlomek ... u firmy, která má v repertoáru mimo ostatního i tvorbu www stránek, bych čekal profesionální design i kód ...

Kritizovat umí každý, ale říci konkrétně, co se ti na kódu nelíbí to už je jak se zdá horší...
To nepochybně, kdybych vám měl konkrétně vypsat vše, co je tam k smíchu, zabralo by mi to několik hodin ... od čehož tu nejsem ...

ještě k tomu kódu - web obsahuje kompletní bezdatabázový redakční systém včetně statistik návštěvnosti, dále má online formuláře, návštěvní knihu, zabezpečené přihlašování uživatelů.... Takže až tak k smíchu ten kód není...
O tom nepadlo ani slovo ...
JPAS
Profil
Na někoho kdo se chce živit webdesignem velmi podprůměrné... težko radit, nějak mě to nenadchlo.
Unknown89
Profil *
1) na strance servis_opravit.php mate na vyber z nekolika operacnich systemu, jeste bych tam k nim prisal i nove Windows Vista.

2) vadi mi reklama na index.php od webzdarma.cz. Ja osobne to vzdy resim tak, ze si reklamu dam do <div> a pak napozicuji mimo obrazovku :-P napr:


<div style="position: absolute; left: 0px; top: -130px;">
<!-- reklama od wz.cz -->
...
... reklama od webzdarma
...
<!-- konec reklami od wz.cz -->
</div>


celou reklamu to napozicuje mimo obrazovku a pocitadlo u wz.cz spokojene pocita :-)
Lexter
Profil
Unknown89

A pak se najde někdo spravedlivý a nahlásí tuhle blbost.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0