Autor Zpráva
Jano
Profil
Ahojte.
Prosím, podrobte túto stránku http://www.homolateam.sk/ čo najhĺbkovejšej analýze, zo všetkých strán a pohľadov. Sám sa tomu veľmi nevyznám a rád by som vedel na čom som, za čo platím.

Ďakujem všetkým za pomoc
tozi
Profil
podľa mna super jednoduché prehľadne, len text by som dal nejakou tmavou sivou možno čiernou

podľa mna platíš za kvalitu :)
llook
Profil
Řekl bych, že to je dobře odvedená práce. Web je přehledný, na první pohled je poznat co nabízíte, vzhled je příjemný na pohled a dobře korespondující s logem, solidně napsané texty.
Školník
Profil
Jen jsem zběžně kouknul, vypadá to hezky. Decentní, jak píše llook. Jen bych možná v drobečkové navigaci podtrhl to, co je odkaz...
marvas
Profil
Mne tam chýba nejaký slogan. Ináč pekne jednoducho prístupne a použiteľne urobená stránka.
Peca
Profil
Pokud se má hodnotit úplně všechno, tak se mně nelíbí tvar adres.
Railbot
Profil
Proč je tam při 1024x168 horizontální posuvník? Stránka je zbytečně široká.
smajli
Profil
Když si kliknu Reference, stránka skočí dolu, když si kliknu Uvod, zobrazí se mi Ponuka? Drpbečková navigace je tak drobečková, že je s ní potíž, trochu bych ji zvětšil.
Jako firemní web dobrý.
habendorf
Profil
Za to sa v SR platí, čo vy na to?

Že za práci se platí všude. Přijde mi to normální.
Bubák
Profil
Stránka vypadá pěkně, ale kód, to je děs. CSS ještě s přihhouřením oka, ale HTML:
- nevalidní, myslím tím "primitivní validitu", jako třeba chybějící počátešní značka seznamu, a podobné "špeky".
- sled <br />, neno tvrdých mezer, to jde udělat mnohem lépe
- kód je prošpikovatý přímým formátováním pomocí atributu style a tagu font.
- <strong><strong><strong /></strong> - to je nějaký úlet, tady jsem vložil jenom kousek, ale v originále je asi 20 značek strong za sebou.
- u některých odkazů je úplně zbytečně target="_self"
Mistr
Profil
Jano
(1) Vadí mi, že si ve stránce nemůžu nic vybrat myškou.
(2) Osobně bych použil více barev.
(3) Ukáži-li si v MSIE 6 SP 2 na obrázky pod menu myškou, měla by se mi zobrazit ručička. Nyní stále zůstává šipka.
(4) Mapičce bych dal jiný obsah atributu TITLE.
Jano
Profil
Ďakujem za pomoc. Mám ešte k tomu pár otázok.

Peca: Čo to znamená, že sa ti nepáči "tvar adries"? Popíš mi to prosím, čo tým myslíš a čo s tým robiť. Ďakujem Peca

Bubák: validita je podľa toho čo som sa dočítal veľmi dôležitá. Ak som si to dobre zapamätal, tak má priamy vzťah k tomu, ako bude stránka umiestnená vo vyhľadávačoch. Je to tak? Čo s tým robiť? Ďakujem Bubák

Dali mi za úlohu vybrať - vymyslieť kľúčové slová. Ako na to? Ďakujem
habendorf
Profil
validita je podľa toho čo som sa dočítal veľmi dôležitá. Ak som si to dobre zapamätal, tak má priamy vzťah k tomu, ako bude stránka umiestnená vo vyhľadávačoch. Je to tak?

Ani ne.
Railbot
Profil
Jano
alidita je podľa toho čo som sa dočítal veľmi dôležitá. Ak som si to dobre zapamätal, tak má priamy vzťah k tomu, ako bude stránka umiestnená vo vyhľadávačoch. Je to tak?

Není to tak. Validita důležitá není a už vůbec ne velmi důležitá. S ohledem na úsmístění ve vyhledávačích to má maličký vliv, mnohem důležitější jsou jiné faktory.
llook
Profil
Tvarem adres myslí to, aby například stránka www.homolateam.sk/sk/content/19 měla adresu http://www.homolateam.sk/referencie. Je to takový detail, kromě webařů si toho všimne málokdo.

Validita bývá často nadceňovaná a přímý vztak k umístění ve vyhledávačích nemá.
Jano
Profil
Aké si mám teda vybrať slová? (kľúčové slová) Podľa čoho? Je to dôležité vybrať správne? Ako ich správne vybrať? Čoho sa držať? Má to nejaké zásady?
Railbot: Aké faktory sú dôležitejšie? - hovoríme o stránke a o predmete činnosti firmy, kt. v BA nie je zase tak veľa. Nemyslím si, že práve tieto firmy zaplatili veľké peniaze za to, aby sa dostali niekam na prvú stranu vo vyhľadávačoch. Predpokladám, že by to nemal byť problém dostať sa tam ... . Nám ako firme, kt. sa chceme stále rozširovať a v ktorej stolársku dieľňu v podstate iba rozbiehame, by nám to veľmi pomohlo.

Ďakujem
Railbot
Profil
Jano
Důležitější jsou například kvalitní texty na webu, optimalizace na klíčová slova, dostatek kvalitních zpětých odkazů atd. To vše má vliv na pozici ve vyhledávačích, validita kódu je až někde na posledním místě.

Nejsem expert na SEO, takže zodpovězení tvých dalších dotazů raději přenechám povolanějším. Ale mohu ti s jistotou říci, že volba správných klíčových slov je samozřejmě hodně důležitá.
Anonymní
Profil *
Jano - klíčová slova: představte si sebe v pozici potenciálního zákazníka, který by chtěl využít některou ze služeb poskytovaných vaší firmou - co by zadal do vyhledávače? Například ZEMNÍ PRÁCE. Nebo STOLAŘSTVÍ. Optejte se svých známých, a svých potenciálních zákazníků.
quinux
Profil
Bubák
Stránka vypadá pěkně, ale kód, to je děs. CSS ještě s přihhouřením oka, ale HTML:
- nevalidní, myslím tím "primitivní validitu", jako třeba chybějící počátešní značka seznamu, a podobné "špeky".
- sled <br />, neno tvrdých mezer, to jde udělat mnohem lépe
- kód je prošpikovatý přímým formátováním pomocí atributu style a tagu font.
- <strong><strong><strong /></strong> - to je nějaký úlet, tady jsem vložil jenom kousek, ale v originále je asi 20 značek strong za sebou.

Můj osobní názor je, že se jedná o nějaký redakční systém a v něm WYSIWYG editor (nejspíše FCK). Právě on je pak příčínou takových prasečinek ;o)
Daze
Profil
Kód je strašný. Na co tam jsou ty tvrdé mezery, taky nechápu. Pozor na kódování: jaké proboha eacute a ocirc, vždyť stačí nastavit správné kódování! Vzhled je pěkný.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0