Autor Zpráva
Michalek II
Profil *
Prosím zhdnoťte http://alfa.elchron.cz/

před nedávnem kompletně předěláno a nyní ladíme detaily, tak prosím o váš názor ...
zimmi
Profil
Michalek II: Velmi pěkné, až na tu předpověď počasí a modrý text reklam. Chválím velmi příjemné barvy.

PS: Menší chybka: Lituji, v katalobu nebyly nalezeny žádné odkazy odpovídající Vašemu dotazu.
Gouma
Profil
Souhlasím se zimmim. Ta obrovská reklama taky nepůsobí zrovna nejlépe, ale s tím se nedá nic dělat ;)
Vít Dlouhý
Profil
Máte tam chybu, v originále tam má být:

<meta name="author" content="Luka Cvrk (www.solucija.com)" />


http://www.solucija.com/templates/demo/Internet_Center/

...asi nedopatření, že?
zimmi
Profil
Vít Dlouhý: Škoda, zase jsem se radoval, že se tu ukázala povedená práce.
Michalek II
Profil *
zimmi
Díky překlep jsem opravil ...


Vít Dlouhý
A co tím konkrétně chce říct, že solucija.com neodvedlo dobrou práci? Či, že projekt, který není "one man show" nemá právo na existenci, ale probuďte se na většině velkých projektů pracuje vícero lidí ...
Dan Fojtík
Profil
Michalek II
Pan Vít Dlouhý tím chtěl říci, že je to celé okopírované z výše zmíněné adresy. Je to obyčejná šablona.

Prosím moderátory o zamčení či smazání tohoto threadu. Díky.
Dero
Profil
Dan Fojtík: Necháme ještě prostor protistraně na vyjádření.
Michalek II
Profil *
Dero
Děkuji, ale nehodlám to dále komentovat, obhajovat se, či rozkrývat mé obchodní záměry ....

Tato diskuse zklouzává, k hádce o freetemplates vůči klasickému obchodnímu modelu. Zdejší panické reakce místních "webdesignérů" bojících se zahraniční konkurence jen naznačují, že další diskuse již žádné plodné závěry nepřinese, jsem také pro ukončení tohoto vlákna.
Railbot
Profil
Michalek II
Problém není v templatu, ten je pro volné užití. Jde o to, že to vydáváte za své, což není dobré a porušujete tím autorská práva. A ještě to dáváte na oči všem ke zhodnocení a nechcete přiznat pochybení. Z někoho, komu není cizí takové amatérské jednání, rozhodně nikdo strach nemá :)
Vít Dlouhý
Profil
Michalek II: Chtěl jsem tím říct pouze, že mazání copyrightu ze šablony (nahrazování svým jménem) a následné požadování kritiky (aniž by bylo na souvislosti upozorněno) je přinejmenším drzé. To je vše.

Vaše "obchodní modely" nebyly cílem mé poznámky.

Můžete zamknout.
Dero
Profil
Lock.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0