Autor Zpráva
Blueberry
Profil
Zdravím,

prosím o kritiku webu http://www.muj-nakup.cz. Hlavně mě zajímá, jak se Vám líbí grafika a jak na Vás celkově působí...

Díky za reakce
Dan Fojtík
Profil
Je to celkem povedené, akorát postrádám klikací logo a ta červená mi přijde moc křiklavá, trochu bych ztmavil ten horní pruh i to písmo.
Casero
Profil
Blueberry
Při zmenšení okna dochází k dost nepříjemným deformacím.
Blueberry
Profil
O tom problému s malým oknem vím, jenže zatím jsem nepřišel na způsob, jak jinak udělat třísloupcový layout bez použití všelijakých hacků. Nyní to mám uděláno, že levý sloupec je float:left, pravý je relativně napozicovaný doprava a prostředek je odkazený od kraje, aby nekolidoval s pravým sloupcem. Kdyby vás něco napadlo budu rád...
quinux
Profil
Blueberry
Ty ikonky kategorií v seznamu, jsou příliš výrazné a spolu s velkými názvy kategorií vytvářejí dost nepřehledný chaos.
Zpátky na úvodní stranu se dostanu pomocí odkazu "e-shopy" což může, ale mást jestli se opravdu na titulku dostanu. Takže buď to změň na "úvodní strana" nebo dodej klikací logo (ale změna toho názvu bude imho lepší).

Jinak je to strašně podobný jako konkurence.
nicmund
Profil
Blueberry
Pravé menu je podobé jako na top-internetove-obchody.cz, horní menu je hodně podobné z shopy.cz a nějaké popisy kategorií jsou z mého webu ishopy.com (např. Sportovní potřeby a vybavení, lyže, snowboardy, kola, rotopedy, míče)...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0