Autor Zpráva
AlešD
Profil
Prosím o kritiku Poptávky , dělám to pro známého, jenom návrh, PHP si dodělá sám, zkušební texty dodal on. Nějak jsem z toho rozpačitý. Takže prosím o radu a kritiku co a jak.

Stylopis bude, v konečné verzi, v samostatném souboru. Některé prvky stylopisu (h3, p) jsou pouze nachystané, zatím nevyužité.
george
Profil
Hmm, přpadá mi to takový scvrklý, je tam toho moc, ale zase informačně to vypadá dobře, v kódu prosimtě přesuň vzhled do nějakého externího .css souboru, tohle už se nedělá! Jinak bych víc pozicioval pomocí CSS, zbytečně je to jedna velká tabulka, stáhni si top style lite a jdi na věc ;)
AlešD
Profil
george:
Dík za kritiku.

připadá mi to takový scvrklý bing ho, to je ono, pokusím se to trochu provzdušnit. Ta hlavička je tak malá, že kolega chce, aby nabídky poptávek (ta tabulka) byly, pokud možno, před ohybem stránky.

Externí CSS - samozřejmě, ale až odladím ten základ, potom budu dělat formuláře, kontakty a to už bude CSS v externím souboru + tiskový styl.

Tabulka s nabídkami: o tomhle jsem dost přemýšlel, a asi ji tam nechám. Důvod? Když se nenečtou styly vypadá to daleko líp a jde o to, aby návštěvník měl přehled. Když bych to floatoval bude bez stylů dlouhá nudle, jedna sekce za druhou pod sebou.
I při funkčních stylech by při malém rozlišení navíc mohlo dojít k rozhození dyzajnu. Kromě toho je to jednoduchá tabulka, takže přístupnost asi (podle mě) netrpí.

Tabulku s novinkami asi předělám na něco jiného, to je pravda, tam je to zbytečný.
yFang
Profil
Mně se nelebí, že po najetí myší na odkaz zmizí podtržení. To mně na stránkách (na jen na tvých) vadí. Ale to je jen muj názor, určitě jsou lidi, kterým se o líbí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0