Autor Zpráva
Vojtěch Janda
Profil *
Rád bych Vás poprosil o konstruktivní kritiku webu [url=www.stredniskoly.cz]www.stredniskoly.cz[/url]. Díky
Vojtěch Janda
Profil *
odkaz nějak nefunguje www.stredniskoly.cz
RiZe
Profil
Dle mého názoru je úvodní stránka nepřehledná. Sloupce s odkazy, mezitím barevné sloupce s různými útržky textů a vše pěkně barevné. Možná až moc.

- label u fieldsetu na stránce registrace školy změnit, aby zapadal do designu
- odkaz pro firmy mě přesměruje někam jinam, a nevím jak se mám dostat zpět na školy, úvodní stránka je totiž vedena na hlavní stránku firem, odkazu www.stredniskoly.cz který je níže, jsem si všiml až na podruhé.
- na stránce pro studenty se mi moc nelíbí ten "okousaný" okraj horního menu s vyhledáváním článků
- HTML kód je sice validní, avšak CSS už nikoliv, což je, jak jsem si všiml, způsobeno hacky pro (tipuji) IE :)

Jinak se mi stránky líbí, font se mi zdá jako vhodně zvolený, text není malý a řádky "naplácané" u sebe, což zejména večer ocení snad všichni ;-)
Vojtěch Janda
Profil *
Z firemní části se dá dostat zpět na školy kliknutím na logo v levém horním rohu. Přemýšlel jsem nad tím jak to zkloubit s odkazem "Úvodní stránka" která směřuje na úvod firemní části, nic lepšího mě nenapadlo...

Ten okousaný okraj ve studentské části je pouze na efekt, pokud se tedy sejde více stejných názorů, není problém ho odstranit :-)

jinak díky za hodnocení
Daze
Profil
Typograficky velmi povedené. Horší už je to podle mě s přehledností. Chybí mi nějaký hlavní oddíl textu (ten, který se nečte, takže vhodně vyplňuje prostor mezi odkazy :-). Na úvodní stránku bych nedával tolik informací a odkazů, návštěvníka to zmate. Dal bych některé z nich do podsekcí. Vzhled je takto sice originální, ale podle mě na úkor přehlednosti. Odkaz "kontakt" to háže při mém zvětšení ve FF na nový řádek, což nevypadá nejlíp. Bílý okraj obrázkových nadpisů "stredniskoly.cz" a "student" jsou typograficky pod úrovní celku a nahradil bych je obyčejným textem v témž fontu jako zbytek. Kód je celkově pěkný.
Vojtěch Janda
Profil *
pravda že s úvodní stránkou budu muset něco udělat....
Vojtěch Janda
Profil *
Stránky se dočkaly rozsáhlých úprav, prosím znovu o kritiku

Děkuji
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0