Autor Zpráva
ato3
Profil
Chtěl bych poprosit o kritiku tohoto webu

http://lide.hkfree.org/~hyps/mrnak

děkuji
Railbot
Profil
Pozadí webu a stín slibují líbivou a moderní grafiku, vnitřek webu je však pár let zpátky. Je to tuctové a bez nápadu. Menu nevýrazné.
ato3
Profil
Railbot
vnitřek webu .. můžu se zeptat co tím myslíš? obsah? nebo rozdělení nadpisů, podnadpisů?

přesto díky
george
Profil
Odkaz nefunguje.
ato3
Profil
george
to se omlouvám, ale mně funguje
zeenyt
Profil
stránka sa mi páči, je jednoduchá - tak to má byť. ale osobne (naozaj len osobný názor) nepáči sa mi tá červeno ružová...
Mistr
Profil
ato3
(1) O něco níž bych umístil text Penzion v hlavičce.
(2) Fotografie interiéru máš dané bokem ve speciální sekci. Já bych je ale přiřadil přímo k popisku pokojů. Jednak tím stránku osvěžíš a jedna bude každý hned vidět, co je to první kategorie pokojů, co druhá atp. Ostatně, dle mého, rozepisuj 1. kategorie než jen 1. kat.
(3) Ve formuláři si vyhoď rok 2006. V ten již ubytování zahájit nemohu.
(4) Chybí mi hláška typu, že mail z formuláře byl úspěšně odeslán.
(5) Jak to, že je možné odeslat rezervaci na ubytování například od 15. června 2007 do 28. května 2007?
(6) V objednávkovém formuláři Ti chybí několik mezer.
(7) exty objednávkového formuláře se Ti trochu tlučou - na jednom místě píšeš Všechna pole musí být vyplněna., jinde zas Poznámky(nemusí být vyplněno).
(8) Ty adresy a web je regulérní, takže jej mohu zařadit do katalogu firem na Seznamu?
(9) Nefunguje klikací logo.
ato3
Profil
Mistr
(1) ano, nápis Penzion už je níže
(2) dobrý nápad, navrhnu zadavateli, jestli to nechce takto rozlišit. Už jsem to rozepsal.
(3) roky už jsem měnil, zde jsem 2006 asi přehlédl
(4) tato hláška tam ale je, pokud se mail odešle
(5) za toto upozornění opravdu děkuji, už jsem to opravil a doufám, že to už bude fungovat jak má..
(6) snad jsem pochopil správně a změnil jsem to
(7) opravil jsem to hvězdičkama *
(8) ne, ještě není web úplný i adresa bude jiná
(9) klikací je, ale chci tam vložit celou cestu ke stránce, ne na index.php. Stránka zatím není na adrese kam má přijít tak čekám až budu moci použít celou adresu (www.penzion-arto.cz)

Děkuji za konstruktivní kritiku, pomohla mi.
Mistr
Profil
ato3
(4) tato hláška tam ale je, pokud se mail odešle
Pak by možná stálo za úvahu, zda nezobrazit i hlášku typu Mail nemohl být odeslán, protože jste zadali kraviny. apod.

(6) snad jsem pochopil správně a změnil jsem to
Myslím, že ano.

Děkuji za konstruktivní kritiku, pomohla mi.
Nemáš za co, rádo se stalo.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0