Autor Zpráva
yFang
Profil
Prosím o kritiku tohoto webu:

papilionoidea.xf.cz
filip186
Profil
No nevím co hodnotit. Je to jenom text a trošku žlutý a šedý barvy. Jen to menu možná stojí za něco.
Nox_lbc
Profil
No, co na to říct. Pokud je to první počin, tak dobrý.

Do budoucna radím: inspirovat se, inspirovat se, inspirovat se (podobnost s jakýmkoli citátem J.A.Komenského je čistě náhodná ;-)
marvas
Profil
No nevím co hodnotit.
Ale nie. Tak ak si začiatočník a toto je jeden z tvojich prvých projektov tak to je celkom dobre, ale ako hovoríš iba to menu tam je skoro dobré.

yFang
Popracuj na tom. Najmä farby si podla mňa vybral dosť zlé. Ten žltý nadpis na žltom pozadí je na tom najlepší :-D. Aj ten odkaz na e-mail žltý na bielom sa mi nezdá veľmi čitateľný. A načo tam je text Váš prohlížeč. Však ja viem aký mám.

Asi tak všetko. Je tam viac vecí čo zlepšovať ale nemám čas ich tu vypisovať.
Stinky
Profil
PHP nic moc, zkuste tohle (pozor, zacyklí se to!) http://papilionoidea.xf.cz/pieridae.php?lepidoptera=pieridae.php
yFang
Profil
Dobře, zkusim vymyslet jinej (a lepší :-) design.
yFang
Profil
Zkoušel jsem něco vytvořit, ale všechno se mi zdá horší, než jak to je teď. Co kdybych spíš změníl barvy?
yFang
Profil
Tak jsem změnil barvy a písmo. Myslíte si, že to je lepší?
Adresa je pořád stejná: papilionoidea.xf.cz
Anonymní
Profil *
Ahoj,
mně se stránky líbí, mají jednoduchý design, žádná přeplácanost. Až tam přidáš víc textů a nějaké obrázky svých motýlů (prosím živé :) ) tak budou fajn. Jediný co mně vadí jsou ty kulatý rohy - ty bych úplně vypustil. Spíš se věnuj psaní textů na stránky, rád se na ně zase přijdu někdy mrknout.

p
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0