Autor Zpráva
fanky
Profil
Vytvořil jsem galerii webů, kde prezetuji svoje grafické návrhy webových stránek. Co se týká HTML a CSS, budu je ještě vylepšovat, přeci jenom, vrátil jsem se k tvorbě www stránek bez mála po dvou letech.

Tímto bych chtěl také poděkovat všem, kteří mně poradili při psaní kódu, či poskytli celé kusy kódu. Především pak Railbotovi, Plaváčkovi, atovi3 a dalším.

V položce kontakt mě můžete kontaktovat pomocí jednoduchého formuláře, přes e-mail. Nebude Vám fungovat, pokud posíláte poštu pouze přes webové rozhraní.

Záložka rss není zatím v provozu, děkuji za pochopení.

http://charon.hkfree.org/pitrysek/galerie/ hodnoťe prosím vše kód i vhled.

první dva výtvory jsem zde již nechával hodnotit, přidávám tudíž třetí: http://charon.hkfree.org/pitrysek/galerie/vinoteka.html



co se týká poznámek na google adsence, ano, web si musí na sebe nějak vydělat, třeba aspoň na doménu a lepší webhosting. Kdo chce ať klikne, kdo nechce ať nekliká. Reklamy hodlám ještě nějak napozicovat, aby tam nebyly jak pěst na oko..

článek na mém blogu http://charon.hkfree.org/pitrysek/?text=28-nova-galerie-webu kde jsou i odkazy na stránky mých rádců, kdo chce ať se podívá, hodnotit však samozřejmě nežádám
Miloš
Profil
Galerie – ta reklama je tam jak pjěst na voko; škoda.
Logo se mi líbí, text pod odkazy není příliš kontrastní (možná je dostatečně, ale mně to tak nepřijde)
Z kontaktní stránky by mohl vést nějaký odkaz zpátky, v lepším případě by tam měla být stejná patička.
V <title> nenín jasné čí je to galéryje, v kontaktu se nezmění a u obrázků se změní docela = chaos.
Bez obrázků nevím kde jsem, bez stylů je to docela zběsilé.

To, Co mi vadí ze všeho nejvíc, je splácanina češtiny a angličtiny. Proč to není celé jedním jazykem? To si všichni, kdo máte pseudobilingvní stránky, připadáte kůůl? Když je to česky, tak Pitrýskova webová galerie. Má-li to být anglicky (klidně, proč ne?), tak ale celé, se vším všudy (medicine, vinoteca či jak se to anglicky řekne, contact…).
fanky
Profil
Miloš díky za připomínky, reklamy ješte nějak obarvím, je to anglicky, jelikož znám i pár cizinců, kteří se taky občas podívají na moje dílo, a popisky budou v takovém jazyce, v jakem budou dělané stránky, možna ale trochu trhlej nápad :-)
co se kontrastu týče, máš pravdu, uvítal bych ale radu, jaká barva by tam nejlíp sedla...? s tím chaosem něco udělám, každopádně děkuji za reakci
Miloš
Profil
fanky
uvítal bych ale radu, jaká barva by tam nejlíp sedla...?
Možná posun barevného přechodu na pozadí do světlejší podoby (jen o kousek).
HeWeR
Profil
Není moc dobré mít AdSense na "komerčním" webu :/
Anonymní
Profil *

Není moc dobré mít AdSense na "komerčním" webu :/


Docela by mě zajímalo, proč si to myslíte... Jaký je podle vás rozdíl např. mezi Etargetem, který se na komerčních webech vyskytuje zcela běžně, a Adsense? Já v tom opravdu žádný rozdíl nevidím. Snad jen ten, že Adsense jsou mnohem lépe cílené...

Jiná věc je, že na tomto webu jsou reklamy zakomponovány opravdu nevkusně...
HeWeR
Profil
Anonymní
Je to pochopitelně otázka vkusu a jakési "internetové" morálky.

Na komerčním webu by neměly být žádné reklamy (AdSense, bannery…). Proč? Komerční web něco nabízí zákazníkovi (v případě tohoto webu nabízí grafické služby). Komerční web si na sebe tedy může vydělat sám i bez reklam (je přece komerční).

Dále je známo, že lidé reklamy nemají rádi. Někteří je dokonce nesnášejí. A když vidí reklamu na komerčním webu, tak odchází.

A v neposlední řadě tato reklama na komerčním webu (alespoň ve mně) vzbuzuje pocit "hamižnosti" autora a také mi říká něco ve smyslu "musí tu být reklama, protože tento komerční web si na sebe neumí vydělat".

… je to můj osobní, subjektivní názor.
Austin_cz
Profil *
to HeWeR: Jo tak, to jsem špatně pochopil pojem slova "komerční". Z mého pohledu je komerční web třeba i-dnes, web který má za úkol vydělávat peníze. To o čem mluvíš ty je z mého pohledu firemní prezentace... A souhlasím, na firemní prezentaci nemají reklamy co dělat.
fanky
Profil
HeWeR nejedná se ale o komerční web, návrhy stránek jsou pouze fiktivní, a já tvorbu www nenabízím! pouze ukazuji co jsem nakreslil, dělám to čistě pro radost..

a tady jsem předělal ty reklamy: http://charon.hkfree.org/pitrysek/galerie/
HeWeR
Profil
fanky
V tom případě se omlouvám za flame.
fanky
Profil
HeWeR v pohodě, nemohl jsi to vědět, jen jsem to uvedl na pravou míru
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0