Autor Zpráva
paja zabijak
Profil
Prosím o kritiku mého webu. Díky.
Odkaz: www.cs-source.ezin.cz
kvoky
Profil *
měl bych mensi poznamku k tomu obrazku nahore:

Proc neni velkej přes celou šířku toho sloupce ta cerna okolo pusobi dost divne.
Taky co je tam za texty:

<?include ("uvod.php");?>
<?php echo ""?>
<div class=>

To je sice hezky že víš co to znamená ale myslis ze to lidi zajímá? Není to náhodou web o counter striku? Teda nak moc nechapu proc je za tim blbeckem s pistoli screenutý nero...

Jinak pro mě pusobil web že někde je pořád něco špatně... někde něco posunutý...prostě neforemně... do kodu se ti nepodivam, protože tomu nerozumim, ber muj nazor jen jako pohled běžnýho diváka...
DJ Miky
Profil
Proč jsou na webu o CS informace o programech?

Citace z jednoho článku: HTML neboli Hyper Text Markup Language se v dnešní době používá na tvorbu webových stránek. Stránky mohou být v jakémkoliv jazyce jimi určeným, a přesto musí obsahovat HTML kódy. - Hmm... :-)
paja zabijak
Profil
No ten web má více zaměření, asi máte pravdu. Někde to tam uvedu.
<?include ("uvod.php");?>
<?php echo ""?>
<div class=>

No to je tam proto, že ten web se zabíra i programováním, nevím jak ty ale já už viděl hodně webů o programování, a také to měly v logu (ne, že bych opisoval :-) ).
paja zabijak
Profil
Logo bylo změněno a název webu byl přejmenován. Nyní jsme E-Recenze ;-) a jak už mi dlouho lidi říkají, ať se zaměříme na jedno téma, tak jsem tak právě učinil-
Gouma
Profil
Mně připadají ty barvy strašně nevýrazný. Kombinace šedé, černé a bílé mi nepřijde zrovna nejšťastnější. Ale to je jenom můj soukromej názor...
bojars
Profil
MSIE 6.0: Ľavé menu, respektíve jeho časť od "Vyhledávání" smerom vytláča pätičku vpravo a nachádza sa pod úrovňou stránky.

Update: je to pravé menu (na iných stránkach).

V questbook-u dole máš odkaz urobený takto:

Copyright&copy; 2006-2007.Design by Pajah, guestbook by <a href='http://www.pecan.cz>pecan.

T. j. aj s tým
<a href="...
paja zabijak
Profil
to Gouma: to je opravdu jen věc názoru.
bojars
Profil
Ešte raz. Po kliknutí na ten odkaz hore sa v MSIE 6 objaví táto stránka:



A dole to vyzerá takto:



(Je to tak v poriadku?)
paja zabijak
Profil
Vím, že weby mají být optimalizovány pro všechny prohližeče, ale fakt Internet Explorer je největší ****! (ale bohužel ho má nejvíce lidí)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0