Autor Zpráva
Katka
Profil
Napište mi prosím co si myslíte o mých stránkách Alargo Bohemia. Protoze tam mam rolery pro explorer a v ostatnich prohlizecich se zorazuji naprosto priserne, tak bych tam dala rada odkaz pro verzi pro ostatni prohlizece. Jak to mam co nejlepe umistit, aby to bylo jasne? Diky vsem.
Marty
Profil
Zdroják je docela dobrej, jen by chtěl trochu pročistit a css vyházet do externího souboru.
Málou připomínku bych měl k titulku stránek, měl by vyjadřovat alespoň trochu něco o zaměření a tématu stránek. Hned na tý úvodní stránce je tam jen nějaký jméno a já nevím o co jde.

Co se týče optimalizace pro různý prohlížeče, být tebou radši bych udělal jen jednu verzi, kterou bych se snažil nějak ošetřit aby se zobrazovala pokud možno alespoň podobně pro ty nejpoužívanější prohlížeče.
Elis
Profil
Jé, stránky o psech, paráda;) Takže pár připoínek:
- Jaký význam tam má ta vstupní stránka? Myslím, že jenom zdržuje uživatele...
- Kdyby bylo menu trochu čitelnější, nezlobila bych se...
- Dělat 2 verze pro různé prohlížeče je IMHO zbytečné. Přesně jak říká Marty.
- Pejsci jsou moc krásní, a taky se mi líbí ty okraje u fotek.
Acci
Profil
Obrázky by mohly mít definované rozměry a v názvech stránek (title) by mohl být název webu. Třeba titulek stránky úvod by mohl vypadat Úvod | Alargo Bohemia
mat
Profil
k tomu obrázku na titulní straně - má 125 kb, to je moc i na hodně trpělivé návštěvníky tvojeho webu

ani další obrázky nejsou moc vhodné na web - nastránce novinky jich je spousta (kolem 40) s velikostí kolem 35kb - to je jako když stahuješ z webu soubor o velikosti 1MB...

a tak je to na každé stránce, kde máš fotky psů - chce to prostě především jedno: zmenšit datovou velikost obrázků, prostě v nějakém editoru je zkomprimovat víc než jsou, na webu nekvalitnější fotka tolik nevadí. Míň než několik minut stahování stránky...

jinak - jde o web chovatelle psů, informace, které má, přináší, jen ta velikost obrázků vadí...
Kráťa
Profil
Je to bezva, jen ještě kdybych neměl ten posuvník u menu, nebo kdyby byl alespoň tmavý, aby si opticky nezabíral celý web pro sebe.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0