Autor Zpráva
Otas
Profil
Můžete se mi pls podívat na redesign stránek. Jde mi hlavně o grafiku, kód musím ještě vyčistit, texty dodělávám a odkazy nikam nesměřují. Grafiku patičky budu taky ještě dodělávat. Logo se zatím nemění, takže po kliknutí na odkaz je pravá část loga prázdná, respektivě by měl být vidět jenom h1 nadpis.
Díky.Midasweb
Anonymní
Profil *
jaký jsi použil RS? jinak stránky jsou dost zdařílý
Kolibáč
Profil
Graficky špica, ale pomalu se to načítá.
Super jsou ty reference, ale doskroloval jsem k nim jenom náhodou.
Otas
Profil
Redakční systém tam žádný není, tady není potřeba, ten použiju u blogu. Jinak mám rád RS2, na lepší jsem zatím nenarazil.
Otas
Profil
Kolibáč: Obrázky mají dohromady 160kb a stránky celé 360kb vč. JS a podstránek, tak nevím proč se ti to načítá pomalu, ale mě se to načte do dvou vteřin. Nicméně grafiku budu ještě optimalizovat. Reference budou i normálně ve stránce, dole v patičce bodou jenom ty poslední. No ony ty poslední jsou taky zatím jediný.:-(
Mistr
Profil
Otas
Je to hezké, přesto mám poznámky:
(1) Zkus si v MSIE 6 najet na obrázek

Co vidíš?
(2) Nebudou mít lidé s vadami zraku problém s přečtením názvů referencí v patičce? Dávám to jen k úvaze. Nicméně sám píšeš, že to ještě budeš řešit. Taklže to vnímej jako upozornění či postřeh do budoucna.

Ohledně rychlosti načítání problém nemám, vše najelo rychle (mám nejpomalejší Kyslíkovské ADSL).
Mistr
Profil
Otas
(3) Pokud v MSIE 6 klepnu na menu Kniha návštěv, ujede celé menu mírně doleva. To asi není záměr, viď?
marvas
Profil
Naozaj dosť dobré. Kvalitné referencie, dobrá domovská stránka. Čo viac pre úspešnú firmu treba. Aj keď sa mi to zdá až veľmi tmavé.
Anonymní
Profil *
Mistr:
1. Jo jasně zruším tu IE lištičku na ukládání obrázků, na to jsem zapoměl.
2. Jak píšeš, ještě na tom budu pracovat.
3. Tak o tom vím, schválně to není a včera jsem s tím bojoval asi hodinu a vzdal jsem to, nemůžu najít tu chybu, to samé platí o nefunkčním filtru průhlednosti, který mám také na tom menu. V FF i Opeře funguje vpoho, ale v IE ne, přitom to mám stejně řešený jako u té první reference (Ambrozie).
Díky za připomínky.

marvas:
Díky. Tmavé to je, mám taky asi raději světlé stránky, ale 90% těhle stránek je světlých, tak jsem chtěl změnu.
Otas
Profil
Aj nebyl jsem přihlášen.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0