Autor Zpráva
malidian
Profil *
Jen tak ze srandy, co si o tom myslíte? Je mi jasný, že po technické stránce to asi není nic moc, jsem pořád ještě spíše začátečník. :) Je mi taky jasný, že se asi pochval nedočkám. :)))) A ani ji necekam.
Nebylo by lepší vlastní tvorbu zabalit a přejít na RS a ten si modifikovat k obrazu svému? Děkuji všem za názory.

http://malidian.greenstudio.cz/
YoSarin
Profil
malidian
1) To menu se mi moc nelíbí - jak je dvouřádkové a vystředěné... :-(
2) Texty jsou strašně nalepené na okraje
3) Je to takové trochu nepřehledné... ale to je možná jen tím že jsem unavený... :-)
4) Na mainpage postrádám jakýkoli informační text, který by mi řekl o co jde - je tu jen odkaz kamsi :-)
5) Někomu se asi nebude líbit kombinace čj/aj
6) V blogu je text strašně špatně čitelný - nemyslím tím ani tak kontrast, jako spíš že působí jako masa a ne jako text - žádné odstavce, formátování... :-( Ale nadruhou stranu - alespoň není nalepený na kraje jako ostatní texty... ;) A chtělo by to sjednotit grafiku blogu a článků...
7) Vypnu obrázky a ztratí se nadpisy - nastav jim implicitně nějakou background-color
8) School - Assembler - Bluéééé (Tohle je HODNĚ subjektivní názor, ovlivněný hlavně tím, že jsem z něj ve čtvrtek dostal tak-tak zápočet ;) )
9) Není to tak špatný, jsem si jen potřeboval vybít energii, která se ve mně nahromadila během učení se na zkoušku :-)

K tomu RS - já mám radši to, co jsem si vytvořil sám - protože se tím pak můžu chlubit ;).
Hodně štěstí :)
Yo'Sarin
malidian
Profil *
Díky za postřehy, uvidíme, co dál. Jenom k té první stránce, tu pochopitelně nějak, někdy dodělám. Ten odkaz Jak funguje GPS u Mio P550? na ní, to je článek, který jsem napsal narychlo, protože to někdo chtěl vědět a už se mi ho nechtělo formátovat do HTML proto je v pdf, jinak samozřejmě na úvodní stránce nebude, článek přijde do sekce PDA.
Miloš
Profil
YoSarin
5) Někomu se asi nebude líbit kombinace čj/aj
„nebude líbit“ je velice silný eufemismus – mně je z toho stydno až blivno.

malidian
Píšeš stránky v češtině pro ty, kteří česky rozumí? Prosím o jediný rozumný důvod, proč tam máš anglické nadpisy.
A to, že je to „děsně kůůůl“, nepovažuju za rozumný důvod, protože je to ostuda.
malidian
Profil *
YoSarin

1) Tomu nerozumím, menu přeci není dvouřádkové, alespoň mně se ve všech prohlížečích zobrazuje normálně?

2) Tak jsem to opravil, alespoň v sekcích, kde to bylo třeba, respektive tam, kde je text. (notebooky, PDA a Cassiopeia be-300)

3) Nepřehledné? Nevím co na to říct, nevím, jak by to mohlo být přehlednější. Je tam jediná „lišta“, ve které jsou odkazy na jednotlivé sekce.

4) Ano, to je problém, nějak to budu muset dodělat.

5) Hmm, já vím, ale já si nedokáži představit, že by to bylo Česky.

6) Udělány alespoň odstavce, ještě uvidíme... Grafiku mám jinou schválně, to asi nechám.

7) Vyřešeno.

8) Souhlasím, Assembler je hnus, taky jej nijak nemusím. Proto tam taky je, pokud by se ty programy někomu hodily, může si je stáhnout a vydávat za svoje. :)


Ještě k RS, je mně jasný, že web, který si člověk stvoří sám více potěší, ale na druhou stranu RS je RS, má to celou řadu výhod. Krom toho si myslím, že s RS získám více pravidelných čtenářů, než-li s tímhle a o to jde taky, ne?. To však neznamená, že tohle je na nic, budu se to snažit zdokonalovat na localhostu a alespoň jsem se něco málo naučil. (Tedy pokud na RS skutečně přejdu, líbí se mi http://kelv.milichovsky.com ,který ještě nevyšel)

Miloš

Jak jsem napsal výše, prostě mi to přijde přirozený. Ani nevím, co bych měl napsat místo download nebo about, vždyť to jsou skoro česká slova, používají se všude...

No, udělal jsem tedy několik málo změn
http://malidian.greenstudio.cz/
Icepoint
Profil
me to hazi 404 ...
malidian
Profil *
mně taky, tak nevim. :(
Bubák
Profil
Icepoint
Je to chybová stránky, ale kód není "tradiční" 404, ale kupodivu 200 :o)
Čím přesměrovávají, se mi nechce zjišťovat.
malidian
Profil *
To je pěkný, člověk dá web k hodnocení a nakonec si ho prohlídne 5 lidí, pak následuje chyba. :) Nefunguje celé greenstudio, žádný web s tímhle hostingem (Nicméně je to freehosting, mají na to právo, funkčnost není garantována …)
YoSarin
Profil
malidian
Já bych možná uvažoval o tom, že jestli greenstudio hostuje na banánu, tak se banánu nemusí líbit že greenstudio jim "krade" potencionální klienty - nechci lidem z greenstudia křivdit, jen bych chtěl vědět jestli nejsou "odstřižení" právě kvůli tomuhle.
Nebo, jak se diskutovalo někde jinde, nejsou odstřiženi kvůli počtu přístupů (který může být dostatečně velký na to aby se banánům vyplatilo z hostovaného vebu udělat na čas banán-reklamní-web). V tom případě ale přesměrování vedlo na hlavní stránku hostingu, ne na 404ku...
malidian
Profil *
YoSarin
To tu už bylo, všiml jsem si toho jen náhodou, ale několik hodin se mi stránka automaticky přesměrovávala na banan.cz Je tomu asi tejden.
YoSarin
Profil
malidian
njn, banáni :-)
malidian
Profil *
Jestli to skutečně tak je, tak je to od bananu pěkný svinstvo. :((( Nic proti greenstudiu, ale asi s RS prejdu i nějaký placeny hosting, tech par korun mě nezabije. (banani to nebudou :))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0