Autor Zpráva
radovan kaluža
Profil *
Kritiku šablony, pouze vzhled. Validnost doladíme postupně . http://demo.bloger.cz/
Railbot
Profil
Vzhled? Jo vzhled. Vypadá to jako dalších X stovek tisíc blogů na celém světě, ale většina z nich je možná hezčí, protože tam je nějaký originální prvek a jsou bez reklamy na ovoce :-D
radovan kaluža
Profil *
Dělá nám to extréní firma, trošku nový vítr do grafiky. Pokud navrhnete pěkný originální design, rádi jej zaplatíme. Můj email kaluza@banan.cz
Railbot
Profil
Nový vítr do grafiky? Tak to fouká zřejmě jiným směrem než je vzhled tohoto blogu.

Pokud navrhnete pěkný originální design, rádi jej zaplatíme. Můj email kaluza@banan.cz
To si dejte do sekce Práce a zakázky.
Peca
Profil
Na blogu se toho moc zázračného vymyslet nedá, ale...
Nelíbí se mně hlavička. Vlastně tam žádná ani není.
Ten odkaz "články" vlevo nahoře, to má být drobečková navigace? Pokud ano, tak funguje nějak divně. Měl by tam být spíš "Úvod" a až po kliknutí na články "Úvod > články >" A proč je to v html vlastně dvakrát pod sebou?
Zbytek je docela dobrý. Možná až na ty červené nadpisy, je to taková zvláštní barva...
souki
Profil
Pokud to tvořila externí firma, tak musím říct, že je to vážně příšerné. Graficky i kódově.
radovan kaluža
Profil *
necháme si navrhnou další vzhledy šablon , kaluza@banan.cz
dracek
Profil
No, hodím za hlavu (na hlavu někoho jiného) moji "nelibost" vůči banánu. Několikrát jsem zabloudil na váš původní blogu (po stránce designu) - ten se mi líbil mnohem více. Toto se mi absolutně nelíbí. Nový vítr do grafiky? Tohle jsem viděl (nebo něco velmi podobného) už mnohokrát...

3/10
radovan kaluža
Profil *
právě, každý plná huba keců, jak je to na kok*t ale jak jsme dělali výběrové řízení, tak tato firma vyhrála

konkurence nebyla nijak veliká
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0