Autor Zpráva
sowda
Profil *
prosím o zhodnocení http://www.liberec.son.cz/
Acci
Profil
* Ve Firefoxu tam mám dvě rolovací lišty, což na mně působí divně
* Zrušil bych běžící text
* Novinky vlevo by mohli být statické
* Přestal bych používat rámce
* Levé menu nemá alt
Marty
Profil
Vyběhlo na mě nějaké varování o skriptu, asi nebudou funkční, nebo tam bude nějaká chyba.

- podtrhávej jen odkazy, nikoli nadpisy
- rolovací lištu bych nechal na prohlížeči, nepraktikoval ji přes rámce
- logo webu bych možná udělal jako odkaz
- chybí mi nějaký hover při najetí na odkaz v menu
sowda
Profil *
Pro Marty:Nevím,jak bych řešil rolovací lištu na prohlížeči,když tam mám rámec a ten nejde s prohlížečem propojit,aniž by se neztratila hlavička:((
mat
Profil
takhle to dopadá, když si nějaká (oficiální) organizace nechá udělat prezentaci na koleně od nějakého svého člena, nadšence do internetu - bez urážky, je to dost neumělé... Proč? Protože to nejsou stránky nějakýho Pepy z Horní Dolní, ale stránky Sdružení nájemníků, tedy sdružení, které by mělo i na webu působit solidně...

když vynechám kód (frames, iframes, tabulky, position absolute, inline styly, pevné mezery, align=center, chybějící doctype, žádné keywords nebo description - tedy u některých souborů), tak mi ještě zbývá vzhled webu v prohlížeči - rádoby rozmazaný nápis v hlavičce, jezdící text tamtéž (nějaké nápisy ještě běhají v menu, ale nestíhám je přečíst), "okoralé" (zubaté) logo, menu, které by oslnilo tak před pěti lety...

radím jedno - sdružení nájemníků v Liberci by snad mohlo někde sehnat 5-10 tisíc a nechat si stránky udělat moderní, s css layoutem, bez jezdících textů, s dobře zvolenou grafikou atd., prostě stránky, tj. prezentaci (reprezentaci) od profesionálů - tyhle stránky nedělají prostě dobrý dojem...
mgiel
Profil
taky jsem se divil :) kdyz clovek vidí sdruzeni a web jak od klučiny co objevil html :)
habendorf
Profil
sowda: Kdyby šlo o amatérské osobní stránky, byl by to obstojný pokus s tím, že je co zlepšovat, např. obrovské obrázky z nichž je vidět 1/10 a zbytek si musí člověk rolovat. Jsou-li to oficiální stránky sdružení, má mat naprostou pravdu.
Gruss nach Reichenberg!
MVK
Profil *
sjakotyc@technologist.com (Firefox 1.0):

Rád vypisuji chyby do seznamu, ale upsal bych si ruce.
Na druhé straně je to jakštakš funkční, i když to vypadá hrozně a stejný je i kód.
Pro začátek doporučuji zrušit zcela nesmyslné frames a přečíst si něco o grafice na webových stránkách.
Pohyblivé cokoli je známkou amatérismu.
Prezentace firmy je její vizitkou na venek. Tato vizitka říká, že majitel je neseriozní amatér.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0