Autor Zpráva
Ondra.Stanek
Profil *
Prosil bych o objektivní zhodnocení zda-li mají stránky www.b3.cz šanci na úspěch, když úspěch je definován jako vytvoření kommunity o počtu 100 stálých přispěvovatelů (1*týdně), výdělek minimálně 1000Kč AdSense měsíčne a to do 4 měsíců?

Prosím dále o nahlášení všech nalezených chyb na stránkách a o návrhy jak stránky zlepšit.

Díky Ondřej Staněk admin www.b3.cz
souki
Profil
Levé menu je nějak špatně řešené. Otevřel jsem stránku ve FF 2.0, chvíli jsem prohlížel obsah (asi 5s) a najednou na mě vyskočilo (rozumějte zčista jasna načetlo) levé menu..
vincent
Profil *
Mozna budu OT a rypavy, ale to opravdu staci stahnout a zprovoznit CMS (nezkoumal jsem to, ale az na jazyk mi to prijde shodne s demem na of. strankach), hodit tam Adsence a posypou se penize? Jestli to vyjde, dejte vedet :)
Ondra.Stanek
Profil *
to opravdu staci stahnout a zprovoznit CMS
ja myslim ze ne, porad na strankach pracuji, budu menit vzhled zprovoznovat weblog a imho stranky si ziskaji ctenare jen pravidelnym kvalitnim obsahem, ktery budu muset ze zacatku doplnovat. Z AdSense nemam v planu rejzovat pro zacatek ani korunu, veskery vydelek pujde prvni mesice na podporu pouziteho CMS, na prekladu pracuji prubezne a mam ho v planu uvolnit k pouziti behem par dnu.
Ondra.Stanek
Profil *
Levé menu je nějak špatně řešené. Otevřel jsem stránku ve FF 2.0, chvíli jsem prohlížel obsah (asi 5s) a najednou na mě vyskočilo (rozumějte zčista jasna načetlo) levé menu..

To bude asi z důvodu použití JS pro levé menu, používám taky FF 2.0, ale menu se mi načte do 2s od načtení okolní stránky, uvidím co se bude dát dělat.

Díky Ondřej Staněk
Anonymní
Profil *
některý designový prvny jsou fakt dobrý (logo a zelená lišta nahoře) ale chtělo by to vzhedově sjednotit - jak písmo tak grafiku. Např tlačítko přihlásit je blecha jako prase a ten růžový hover fakt nic moc, zdroják jsem jen tak prolít a nevypadalo to špatně i když trochu chaoticky, taky sem nepochopil jestli ty stránky jsou česky nebo anglicky a nebo budou anglicky nebo co protože "Odeslal god 17 hours před" je fakt extrém

taky jsem uplně nepochopil o čem ten web je...ikdyž na druhej pohled jsem zjistil že seznam s ikonama RSS neni RSS ale odkaz na nějaký sekce

no prostě to chce doladit
Ondra.Stanek
Profil *
diky za fajn postrehy treba s tema ikonkama. Web bude cesky jen jsem jeste neudelal preklad.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0